CENTRUM AKTYWNEGO SENIORA

Kochani Przyjaciele

Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom oraz mając na uwadze ogromne zaangażowanie Seniorów w życie lokalnej społeczności, powołaliśmy w Mławie Centrum Aktywnego Seniora.

To miejsce - dom, dla każdego i dla wszystkich... To przestrzeń do realizacji Waszych talentów i pasji, a także dom, w którym jak mamy nadzieję, spełnią się Wasze marzenia.

Znajdziecie tutaj miejsce do spotkania z drugim człowiekiem. Wierzymy, że oferta którą przygotowaliśmy, sprawi że Wasze życie choć na chwilę stanie się inne niż to każdego dnia.

Kreatywne działanie i dążenie do wspólnych celów poprzez różne formy zajęć takie jak: klub brydża, kącik literacki, wspólne gotowanie, zajęcia informatyczne, warsztaty rękodzieła artystycznego, konferencje czy szkolenia, sprawią że otaczająca nas rzeczywistość stanie się bardziej kolorowa i ciekawa. Wspólnie łatwiej jest cieszyć się życiem więc zapraszamy.

Przekazujemy w Wasze ręce ofertę zajęć w naszym Centrum. Mamy nadzieję, że znajdziecie w niej coś dla siebie. Chcemy wspólnie z Wami i dla Was, tworzyć to miejsce. Jesteśmy otwarci na Wasze sugestie propozycje w zakresie zajęć i form aktywności. Liczymy na Wasze pomysły i obecność.

Pobyt w Centrum Aktywnego Seniora jest bezpłatny. Niech stanie się ono naszym wspólnym domem, przepełnionym radością, uśmiechem i źródłem siły do pokonywania codzienności.

Zapraszamy Was do naszego Centrum!!!