OFERTA – PIELGRZYMKI – JASNA GÓRA

Sanktuarium Narodu Polskiego – Jasna Góra

Początki istnienia klasztoru sięgają roku 1382, kiedy to książę Władysław Opolczyk sprowadził paulinów z Węgier do dawnego kościoła parafialnego na mocy dekretu książęcego z 9 sierpnia tego samego roku oraz dokonał fundacji klasztoru. Jest jednym z ważniejszych miejsc kultu maryjnego i od setek lat, najważniejszym centrum pielgrzymkowym w Polsce. Na Jasnej Górze znajduje się obraz Matki Bożej Częstochowskiej, oraz zbiór wielu innych dzieł sztuki, najczęściej sakralnej, stanowiących w większości dary wotywne wiernych. 16 września 1994 roku obiekt został wpisany na listę pomników historii.

To idealne miejsce do skupienia i modlitwy, odwiedzane przez miliony pątników. Atmosfera tego niezwykłego miejsca powoduje wyciszenie i ukojenie a niesamowita architektura sakralna zostawia wyjątkowe wspomnienia. Na trasie przejazdu na Jasną Górę proponujemy Państwu również wizytę w Sanktuarium w Gidlach, Sanktuarium i klasztor Św. Anny i nawiedzenie jedynego w Polsce sanktuarium Krwi Chrystusa.

Pielgrzymka 2 –dniowa

Program:
- przejazd klimatyzowanym i komfortowym autokarem z Mławy do Częstochowy
- wizyta w kaplicy Cudownego Obrazu Królowej Polski
- wycieczka z przewodnikiem do najciekawszych miejsc sanktuarium
- czas na modlitwę i podziwianie wyjątkowej i zabytkowej architektury bazyliki pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.
- obiadokolacja
- zakwaterowanie w Domu Pielgrzyma Św. Barbary ( pokoje 2,3,4 osobowe )
- Apel Jasnogórski
- nocleg
- śniadanie
- czas wolny
- Msza Święta
- wyjazd z Częstochowy do Mławy

Cena 200 zł / osoba


W cenę wliczone są:
- przejazd komfortowym autokarem
- nocleg wraz z obiadokolacją i śniadaniem
- ubezpieczenie NNW
- opieka pilota
- opłata za przewodnika lokalnego

W zależności od Państwa potrzeb jesteśmy w stanie przygotować pielgrzymkę we wskazanym przez Państwa terminie dla minimum 20 osobowej grupy.

Zapraszamy.