SKLEPIK

Zakup na tej stronie = Twoja CEGIEŁKA dla Stowarzyszenia

Wśród nas jest wielu ludzi dobrej woli. Każdego dnia odbieramy telefony z pytaniami "jak możemy Wam pomóc?" Wiele osób pyta nas czy w inny niż finansowy sposób może wesprzeć nasze działnia. Te pytania były źródłem kolejnego pomysłu, jaki zrodził się w naszych głowach.

W minionym tygodniu otrzymaliśmy wiele pięknych świątecznych elementów, które stwierdziliśmy, iż wystawimy na sprzedaż w naszym "sklepiku". Dla nas to kolejna szansa na pomoc naszym najbiedniejszym podopiecznym. Przekazane przedmioty można kupić na tej stronie. A zakup ich to cegiełka, jaką wspieracie Państwo naszych najbardziej potrzebujących Seniorów.

Obecnie elementy dekoracji świątecznych szyte są także w naszym Centrum Aktywnego Seniora w ramach działaności Sekcji Plastycznej. Dwa razy w tygodniu, Seniorki należące do tego koła zainteresowań szydełkują bombki, aniołki, czy też inne elementy światecznych dekoracji.

 

  W związku z faktem, iż Święta Bożego Narodzenia już niebawem, zachęcamy Państwa do zapoznania się z przygotowanymi ręcznie przedmiotami, które mogą być doskonałym pomysłem na prezenty dla Waszych bliskich.

Wszystkie środki zebrane ze sprzedaży rękodzieła artystycznego zostaną przekazane na doraźną pomoc Seniorom, którzy zgodnie z naszymi celami statutowymi mają prawo złożyć do Władz naszego Stowarzyszenia wniosek o darowiznę.

Każdego dnia, a szczególnie w czasie przedświątecznym zależy nam na tym, aby nasi kochani Seniorzy byli pełni optymizmu, uśmiechu i aktywności. To dzięki ludziom dobrej woli przekazujących nam swoje piękne ręcznie wykonane przedmioty możemy w pełni realizować założone przez nas cele.

 

Darczyńcom dziękujemy a Państwa zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego „sklepiku"

Jak kupić przedmiot na tej stronie klikajac tutaj

Nie zwlekaj, zapoznaj się z ofertą naszego sklepiku i pamiętaj że pieniądze za zakup przedmiotu na naszej stronie w pełni przeznaczone są dla potrzebujących Seniorów!!!

PRZEJDŹ DO SKLEPU