SZWALNIA SENIORA

Szwalnia Seniora, to miejsce dla wszytskich Seniorek i Seniorów. To miejsce gdzie nasi członkowie w sposób szczególny wyorzystują swoje umiejętnoci manualne szyjąc przede wszystkim naszego Skrzata Helpika

Mamy zaszczyt przedstawić Wam dobrego ducha wszystkich domów w Polsce i na świecie - pomocnego Skrzata Helpika.

Jak zapewne się domyślacie imię naszego przyjaznego duszka pochodzi z języka angielskiego od słowa pomagać. To niez wykły duszek i zarazem skrzat niosący dobro i bezpieczeństwo wszystkim tym, których spotyka na swojej drodze. Helpik to piękne dzieło rąk wielu ludzi o wielkich sercach i dobrej woli. To maszkotka, która wykonana jest przez nasze kochane i zdolne Panie Seniorki, które z ogromną precyzją i spokojem misternie wykonują kolejne elementy naszego skrzata by w końcu powstał w całej okazałości. Skrzat Helpik – dobry duch Twojego domu to dzieło doświadczonych, utrudzonych życiem jak również pełnych mądrości Seniorów, którzy w ten sposób chcą dać znać światu, że mogą jeszcze coś zrobić dla innych. Obecnie Skrzat Helpik znalazł już swój dom w około 12 tys. mieszkań w Polsce i na świecie. Jest kochany i uwielbiany przez wielu sympatyków Stowarzyszenia. Marzymy o tym, by Helpik znalazł się w każdym polskim domu i by stał się symbolem dobra i pamięci o tych, którzy są już starzy i zapomniani. Dochód ze sprzedaży naszego Helpika przeznaczamy na cele statutowe w tym na pomoc potrzebującym Seniorom.

Więcej informacji o naszym Helpiku znajdziesz TUTAJ!!!

Jeśli chcecie pomagać w tworzeniu Skrzata Helpika, zapraszamy Was do naszej Szwalni Seniora. Tam wraz z innymi wolontariuszami, możecie wspólnie tworzyć to piękne dzieło a tym samym dołączycie do wielkiej rodziny Skrzata Helpika.

Nasza Szwalnia, czynna jest codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 9.00. - 19.00.

Chętnych zapraszamy !!!