TARGI SENIORA

Pierwsze Targi Seniora w Mławie już w październiku.

Kochani Przyjaciele !!!
z okazji EUROPEJSKIEGO DNIA SENIORA niezmiernie miło nam zaprosić Was do udziału w pierwszych w regionie Targach Seniora 2016, które odbędą się w czwartek 20 października 2016 roku na terenie Mławskiej Hali Sportowej w Mławie. Targi Seniora 2016 to niezwykłe wydarzenie i zarazem okazja do zapoznania się z najnowszą technologią medyczną i farmaceutyczną, okazja do tego aby zaczerpnąć informacji i wiedzy z zakresu odpowiedniego żywienia, kondycji fizycznej i psychicznej, jak również informacji na temat bezpieczeństwa oraz zdrowego i aktywnego trybu życia. Czekać na Was będą specjaliści z dziedziny zdrowia, bezpieczeństwa, finansów oraz prawa, którzy bezpłatnie pomogą i doradzą jak rozwiązać Wasze problemy.

Targi Seniora to również doskonała okazja do podziwiania stoisk z rękodziełem artystycznym, które tworzą Seniorzy z naszego regionu, to okazja do posmakowania tradycyjnych potraw kuchni polskiej w wykonaniu Kół Gospodyń Wiejskich. W trakcie trwania Targów będziecie mieli okazję do wzięcia udziału w konkursach i zabawach w których na zwycięzców czekają bardzo atrakcyjne nagrody. Wieczorem wszystkich naszych gości i przyjaciół zapraszamy na koncert znanej wszystkim Seniorom gwiazdy a po koncercie zapraszamy na wspólną zabawę taneczną.

W trakcie trwania Targów odbędzie się także Regionalny Przegląd Twórczości Artystycznej Seniorów z naszego regionu. Zatem jeśli macie zespół wokalny, chór, kabaret, sekcję teatralną itp. to koniecznie zgłoście się do przeglądu i pochwalcie się swoimi artystycznymi umiejętnościami. Na zwycięzców czekają nagrody. Również jeśli tworzycie ręcznie wykonywane dzieła sztuki lub wspólnie malujecie, wyszywacie, szyjecie to koniecznie pokażcie swoje prace podczas Targów. Udostępnimy Wam miejsce do ekspozycji. To doskonała okazja do pokazania tego co wspólnie tworzycie.

Udział w Targach oraz przeglądzie jest zupełnie bezpłatny jednak, jeśli chcecie możemy przygotować dla Waszego zespołu i grupy z którą wspólnie przyjedziecie obiad w cenie 6 zł od osoby. Zadzwońcie do nas wcześniej i złóżcie rezerwację. Przesyłamy Wam również regulamin udziału w przeglądzie artystycznym wraz z karta zgłoszeniową i z ogromną radością czekamy na Wasze przybycie.

Tego dnia nie może Was zabraknąć – bądźcie z nami i przyłączcie się do tego niezwykłego wydarzenia. Spotkajmy się wszyscy razem we wspólnym działaniu i zabawie.

Więcej informacji o Targach Seniora oraz rezerwację pod nr telefonu 791.187.238 lub mailowo na adres: kontakt@fundacjaas.org.