WIĘCEJ O NAS

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów „AS” powstało z myślą o osobach starszych. Głównym celem naszej Organizacji, jest zwiększenie aktywności Seniorów w swoich lokalnych środowiskach poprzez różnorodne formy działania. Chcemy pomagać w organizowaniu dla Państwa ciekawych form aktywności w przestrzeni kulturotwórczej, artystycznej, turystycznej, naukowej, profilaktycznej, międzypokoleniowej.

Motto naszej działalności brzmi: "Ciesz się życiem razem z nami". Jest to zaproszenie dla tych wszystkich z Państwa, którzy chcieliby wspólnie spędzać czas rozwijając swoje talenty, pasje i zamiłowania, a tym samym dzielić się radością z osiągniętych wspólnie sukcesów.

To zaproszenie kierujemy również do tych z Państwa, firm i instytucji, przyjaciół i sympatyków, którzy razem z nami chcą pomagać najbardziej potrzebującym, wskazując pomysły na radosne spędzanie czasu oraz angażując się w niesienie pomocy również tej materialnej. Chcemy by Państwa życiowe doświadczenie stało się fundamentem kreatywnej działalności, dającej radość nie tylko nam samym, ale również wszystkim ludziom, którzy są wokół nas.

Terenem naszej działalności jest region województwa mazowieckiego, lecz dokładamy wszelkich starań by Organizacja zrzeszała Seniorów z całego kraju. W kręgu naszych członków mamy już między innymi mieszkańców Poznania, Gdańska, Szczecina, Krakowa czy Warszawy. Zależy nam bardzo, by drzemiący w Państwu potencjał i życiowe doświadczenie zostały bardziej wykorzystywane dla osiągnięcia wspólnych celów i zamierzeń.

Zapraszając Państwa do działalności naszej Organizacji, proponujemy bardzo ciekawą podróż do źródeł naszych i Państwa talentów, pasji, niespełnionych marzeń do rozwoju wiedzy i kompetencji społecznych. Zapraszamy do aktywnych form spędzania czasu przez kulturę i sztukę, jak również do poznawania otaczającego nas świata przez wspólne wyprawy, wycieczki i relaks.

To również podróż, w której chętnie wyciągamy rękę w stronę potrzebujących, niesiemy otuchę i siłę tym, którzy pozostawieni zostali sami sobie. Sami wiele nie możemy zrobić, jednak zjednoczeni chęcią tworzenia wspólnego dobra, osiągniemy sukces. Jeśli zatem chcą Państwo udać się z nami w tą niezwykłą podróż, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i prosimy o kontakt z biurem naszego Stowarzyszenia.