Pomagamy

POMAGAMY

Warto czynić dobro, bo dobro wraca!

W restauracjach Gary Babci Krysi wszystko co dobre zaczyna się w naszych kuchniach. Tu nasi kucharze wraz z zespołami przygotowują codziennie setki domowych posiłków. Posiłków, które mają podwójną MOC. Moc smaku i pomagania. Bo cały dochód ze sprzedaży przeznaczamy na pomaganie seniorom. Taka to jest siła dobrego gotowania. U nas gotowanie oznacza pomaganie. ❤️

1. Kupujesz obiad, zamawiasz catering, wynajmujesz salę? To doskonale. Bo zawsze,  gdy się domowym smakiem zajadasz, to POMAGASZ❤️ Jak? Ano tak, że z każdej wydanej złotówki całe  100% przeznaczamy na pomoc seniorom. 

2. Gotujemy, wynajmujemy,  catering dostarczamy, skrzaty szyjemy i Was radujemy. Sprzedajemy, potem koszty odliczamy. A cały dochód na wsparcie seniorów przeznaczamy. Leków kupowanie, podróżowanie, nauki tajników poznawanie. Dużo dobrego dla każdego. 

3. Jak to się dzieje? Aby pomagać ciągle i stale Stowarzyszenie Aktywny Senior prowadzi sale. Te wyjątkowe u Babci Krysi. Tu Was codziennie zapraszamy bo im nas więcej tym więcej pomagamy. Czyli z tego gotowania moc smaku i moc pomagania.