HELPIK

Skrzat HELPIK – dobry duch Twojego domu

Drodzy Przyjaciele mamy zaszczyt przedstawić Państwu dobrego ducha wszystkich domów w Polsce i na świecie - pomocnego skrzata Helpika. Jak zapewne domyślacie się Państwo imię naszego przyjaznego duszka pochodzi z języka angielskiego od słowa pomagać.

To niezwykły duszek i zarazem skrzat niosący dobro i bezpieczeństwo wszystkim tym, których spotyka na swojej drodze. Helpik to piękne dzieło rąk wielu ludzi o wielkich sercach i dobrej woli. Przedstawiamy Państwu maskotkę, która wykonana jest przez nasze kochane i zdolne Panie Seniorki, które z ogromną precyzją i spokojem misternie wykonują kolejne elementy naszego skrzata by w końcu powstał w całej okazałości.

Skrzat Helpik – dobry duch Twojego domu to dzieło doświadczonych, utrudzonych życiem jak również pełnych mądrości Seniorów, którzy w ten sposób chcą dać znać światu, że mogą jeszcze coś zrobić dla innych. Marzeniem naszych członków jest to, by Helpik znalazł się w każdym polskim domu i by stał się symbolem dobra i pamięci o tych, którzy są już starzy i zapomniani. Wierzymy, że skrzat Helpik – dobry duch Twojego domu przyniesie Ci pokój, radość i dobro a każdorazowe spojrzenie na niego zainspiruje Cię do nowego działania i da siłę do pokonywania codzienności.

Dlaczego wato zaprosić do siebie naszego pomocnego duszka?

 • Helpik wymyślony jest i wykonany przez pełnych miłości, dobroci ludzi, którzy chcą się sobą dzielić z innymi.
 • Zapraszając Helpika do swojego domu dajesz świadectwo pamięci o tych, którzy są być może samotni ale mimo swojego wieku chcą jeszcze dawać siebie innym.
 • Zapraszając Helpika do swojego domu zapraszasz kogoś kto jak wierzymy przyniesie Ci szczęście i napełni Twój dom pokojem i radością bo przecież Helpik stworzony jest przez wielkie serca ludzi życzących wszystkim dobra i pokoju a każda część, z której uszyty jest nasz skrzat przesiąknięta jest serdecznością i ciepłem, które na pewno zagości w Twoim domu.
 • Kupując naszego Helpika zapraszasz dobro do swojego domu a tym samym wspierasz ogromne dzieło, które wspólnie chcemy zrealizować. Środki ze sprzedaży dobrego ducha Twojego domu w całości przeznaczamy na doraźną pomoc Seniorom oraz budowę Domu Seniora, w którym zamieszają osoby starsze by spędzać jesień swojego życia nie w samotności i zapomnieniu a we wspólnocie radosnych i szczęśliwych ludzi.
 • Zapraszając Helpika do swojego Domu – zapraszasz dobro do siebie a tym samym wyświadczasz dobro drugiemu człowiekowi.

Wierzymy, że tylko wielkie serca i dobra wola jest w stanie dać radość i pokój wszystkim ludziom . Nasz skrzat przepełniony jest tym wszystkim czym chcemy podzielić się z Tobą. Ręka starszego człowieka, troskliwe i poczciwe oko, mądrość i życiowa rada oraz wielkie serce i chęć dawania siebie, czynią z naszego Helpika wspaniałą pamiątkę i symbol, który upiększy Twój dom i napełni go wszelką pozytywną siłą.

Zatem nie zwlekaj i zaproś Helpika do siebie a Twoje życie stanie się piękniejsze.

KUP HELPIKA

Co zrobić kiedy Helpik – dobry duch Twojego domu dotrze do Ciebie?

 1. Rozpakuj przesyłkę i wyjmij skrzata z pudełka.
 2. Kiedy tylko go zobaczysz uśmiechnij się na jego widok.
 3. Biorąc go do ręki pomyśl o tych, którzy wykonali go dla Ciebie.
 4. Wymyśl jakieś miłe słowo na powitanie i wypowiedz je na głos lub w myśli (np. Witaj Przyjacielu)
 5. Znajdź dla Helpika wygodne miejsce w swoim domu, takie by był dobrze widoczny dla wszystkich, których będziesz gościł i by on mógł widzieć możliwe całe Twoje mieszkanie lub dom.
 6. Codzienne rano spójrz na niego z uśmiechem i radością.
 7. Kiedy jest Ci źle, smutno i ciężko podjedź do niego weź go na ręce i mocno się do niego przytul – da Ci to ukojenie i pokój.

Nie wierzysz?... albo wydaje Ci się to śmieszne?... Spróbuj – zapewniamy Cię, że jeśli zastosujesz się do naszych wskazówek to Helpik na pewno zaopiekuje się Tobą oraz Twoim domem a Ty poczujesz jeszcze większą radość w sobie i w Twoim domu. Bo przecież dobro wyświadczone drugiemu człowiekowi wraca do nas ze zdwojoną siłą.

SKRZAT HELPIK JEST PRODUKTEM DEKORACYJNYM, NIE JEST PRZEZNACZONY DO ZABAWY.
Zgłoszony w Instytucie Logistyki i Magazynowania pod numerem PKWiU 13.92.29.0
Posiada rownież kod kreskowy i jest zgłoszony w Urzędzie Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej. Nie zwlekaj Helpik – dobry duch Twojego domu chce zamieszkać również u Ciebie.

M.in. oni już go mają kliknij i zobacz!!!

Skrzat Helpik – to nasz dobry duch każdego polskiego domu.

Marzymy o tym, aby zagościł on w każdym polskim gospodarstwie domowym.
Wykonany tylko z naturalnych i polskich tkanin.
Czapka przygotowana jest z miłego w dotyku polaru.
Rączkii i nosek wykonane są z bawełny wysokogatunkowej.
Podobnie buciki i korpus.
W zależności od wersji Skrzata czapka różni się kolorem.
Broda wykonana z tkaniny produkowanej w Polsce, bardzo sympatycznej i miłej w dotyku.
Ramiona i nogi Helpik ma wykonane z flaneli. W zależnosci od wersji Skrzata (zimowa, letna i okazjonalna) flanela różni się kolorem.
Każdy Helpik ma wysokośc 80 cm, mierząc od głowy do bucików.
Zdjęcia niestety nie oddają całego uroku naszego Skrzata.
Heplik celowo czapkę naciągniętą ma na oczy. Został zaprojektowany tak, ponieważ chce On nieśc pomoc i dobro każdemu. Nie patrząc na nic 🙂

Zobacz nasz profil i zdjęcia na facebook'u - Skrzat HELPIK