KWARTALNIK AS

Kwartalnik „Aktywny Senior”

Do naszych stowarzyszeniowych pomysłów na bycie razem i pokazywanie codziennego życia Stowarzyszenia AS dołączyliśmy także ten w formie gazety – kwartalnika „Aktywny Senior”. Tu wspominamy nasze wyprawy, opowiadamy historie naszych seniorów i zapowiadamy organizowane w Stowarzyszeniu wydarzenia. Tym, którzy nas jeszcze nie znają, mówimy jak działa AS i zapraszamy do współpracy oraz tworzenia wielkiej rodziny pełnej pomysłów na dawanie dobra.

Pierwszy numer kwartalnika ukazał się w listopadzie 2019 roku. Kwartalnik „Aktywny Senior” to przede wszystkim zaproszenie do poznania życia Stowarzyszenia i osób tworzących to wyjątkowe miejsce. Nasi czytelnicy znajdą w nim mnóstwo historii, opowieści na temat tego, co robimy i dla kogo jesteśmy. Kim są członkowie AS’a, jakie mają pasje, talenty i jakie są ich życiowe historie.

Kwartalnik jest przewodnikiem po historii AS’a. Ale też opowieścią o historiach naszych seniorów, naszych pomysłach, planach i wreszcie kolejną formą zaproszenia do tego, by być z nami.

Oczywiście tak jak wszystkie nasze projekty i pomysły ten także współtworzymy z naszymi Seniorami. Chcemy, aby gazeta „Aktywny Senior” była tworzona dla seniorów i przez seniorów. To miejsce na zgłaszane przez seniorów propozycje tematów, opowieści o pasjach, talentach seniorów i wszystkich zagadnieniach, o których na łamach kwartalnika chcą czytać seniorzy, ale także osoby zainteresowane tym, jak działamy i co robimy.

Kwartalnik „Aktywny Senior” jest dostępny w siedzibach Stowarzyszenia AS w Mławie, Płońsku i Płocku, restauracjach Babci Krysi, a także w placówkach Urzędu Miasta Płocka, sklepach Zgoda Społem, przychodniach, bibliotekach. Serdecznie zachęcamy do zaproszenia do swojej firmy lub urzędu „Aktywnego Seniora”!