HELPIK

skrzat HELPIK

Skrzat HELPIK
Dobry duch Twojego domu

Drodzy Przyjaciele mamy zaszczyt przedstawić Państwu dobrego ducha wszystkich domów w Polsce i na świecie – pomocnego skrzata Helpika. Jak zapewne domyślacie się Państwo imię naszego przyjaznego duszka pochodzi z języka angielskiego od słowa pomagać.

To niezwykły duszek i zarazem skrzat niosący dobro i bezpieczeństwo wszystkim tym, których spotyka na swojej drodze. Helpik to piękne dzieło rąk wielu ludzi o wielkich sercach i dobrej woli. Przedstawiamy Państwu maskotkę, która wykonana jest przez nasze kochane i zdolne Panie Seniorki, które z ogromną precyzją i spokojem misternie wykonują kolejne elementy naszego skrzata by w końcu powstał w całej okazałości.

Skrzat Helpik – dobry duch Twojego domu to dzieło doświadczonych, utrudzonych życiem jak również pełnych mądrości Seniorów, którzy w ten sposób chcą dać znać światu, że mogą jeszcze coś zrobić dla innych.

Marzeniem naszych członków jest to, by Helpik znalazł się w każdym polskim domu i by stał się symbolem dobra i pamięci o tych, którzy są już starzy i zapomniani.

Wierzymy, że skrzat Helpik – dobry duch Twojego domu przyniesie Ci pokój, radość i dobro a każdorazowe spojrzenie na niego zainspiruje Cię do nowego działania i da siłę do pokonywania codzienności. 

Dlaczego warto zaprosić do siebie naszego pomocnego duszka?

 • Helpik wymyślony jest i wykonany przez pełnych miłości, dobroci ludzi, którzy chcą się sobą dzielić z innymi.
 • Zapraszając Helpika do swojego domu dajesz świadectwo pamięci o tych, którzy są być może samotni ale mimo swojego wieku chcą jeszcze dawać siebie innym.
 • Zapraszając Helpika do swojego domu zapraszasz kogoś kto jak wierzymy przyniesie Ci szczęście i napełni Twój dom pokojem i radością bo przecież Helpik stworzony jest przez wielkie serca ludzi życzących wszystkim dobra i pokoju a każda część, z której uszyty jest nasz skrzat przesiąknięta jest serdecznością i ciepłem, które na pewno zagości w Twoim domu.
 • Kupując naszego Helpika zapraszasz dobro do swojego domu a tym samym wspierasz ogromne dzieło, które wspólnie chcemy zrealizować. Środki ze sprzedaży dobrego ducha Twojego domu w całości przeznaczamy na doraźną pomoc Seniorom oraz budowę Domu Seniora, w którym zamieszają osoby starsze by spędzać jesień swojego życia nie w samotności i zapomnieniu a we wspólnocie radosnych i szczęśliwych ludzi.
 • Zapraszając Helpika do swojego Domu – zapraszasz dobro do siebie a tym samym wyświadczasz dobro drugiemu człowiekowi.

Wierzymy, że tylko wielkie serca i dobra wola jest w stanie dać radość i pokój wszystkim ludziom . Nasz skrzat przepełniony jest tym wszystkim czym chcemy podzielić się z Tobą. Ręka starszego człowieka, troskliwe i poczciwe oko, mądrość i życiowa rada oraz wielkie serce i chęć dawania siebie, czynią z naszego Helpika wspaniałą pamiątkę i symbol, który upiększy Twój dom i napełni go wszelką pozytywną siłą.

Zatem nie zwlekaj i zaproś Helpika do siebie a Twoje życie stanie się piękniejsze.

M.in. oni już go mają 🙂

Co zrobić kiedy
Helpik – dobry duch Twojego domu
dotrze do Ciebie?

 1. Rozpakuj przesyłkę i wyjmij skrzata z pudełka.
 2. Kiedy tylko go zobaczysz uśmiechnij się na jego widok.
 3. Biorąc go do ręki pomyśl o tych, którzy wykonali go dla Ciebie.
 4. Wymyśl jakieś miłe słowo na powitanie i wypowiedz je na głos lub w myśli (np. Witaj Przyjacielu)
 5. Znajdź dla Helpika wygodne miejsce w swoim domu, takie by był dobrze widoczny dla wszystkich, których będziesz gościł i by on mógł widzieć możliwe całe Twoje mieszkanie lub dom.
 6. Codzienne rano spójrz na niego z uśmiechem i radością.
 7. Kiedy jest Ci źle, smutno i ciężko podjedź do niego weź go na ręce i mocno się do niego przytul – da Ci to ukojenie i pokój.

Nie wierzysz?… albo wydaje Ci się to śmieszne?… Spróbuj – zapewniamy Cię, że jeśli zastosujesz się do naszych wskazówek to Helpik na pewno zaopiekuje się Tobą oraz Twoim domem a Ty poczujesz jeszcze większą radość w sobie i w Twoim domu. Bo przecież dobro wyświadczone drugiemu człowiekowi wraca do nas ze zdwojoną siłą.

Pamiętaj: 

SKRZAT HELPIK TO PRODUKT DEKORACYJNY, NIE JEST PRZEZNACZONY DO ZABAWY.

Zgłoszony w Instytucie Logistyki i Magazynowania pod numerem PKWiU 13.92.29.0

Posiada rownież kod kreskowy i jest zgłoszony w Urzędzie Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej. Nie zwlekaj Helpik – dobry duch Twojego domu chce zamieszkać również u Ciebie.