ZAWIESZONY OBIAD

ZAWIESZONY OBIAD

Kup wyjątkowy obiad
i pomagaj!

Zawieszony obiad, to wyjątkowa akcja Stowarzyszenia AS.
Dzięki wsparciu ludzi wielkich serc, codziennie możemy wydawać kilkaset ciepłych posiłków osobom będącym w trudnej sytuacji życiowej, osobom bezdomnym. Dziękujemy za codzienną pomoc, wielkie serca i ogromną wrażliwość. Dziękujemy za zawieszanie obiadów i prosimy o dalsze wspieranie akcji. Akcji, która musi trwać, bo dzięki niej ktoś słabszy,  bezradny, zagubiony, samotny może zjeść  często swój jedyny posiłek w ciągu dnia. 

Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów AS jest prekursorem tej akcji w Polsce. I jest ona wpisana w działalność Stowarzyszenia AS od chwili jego powstania.

Dzięki niej codziennie, w obu naszych restauracjach Gary Babci Krysi w Mławie i w Płocku pomagamy najbardziej potrzebującym. Codziennie w obu miastach osoby samotne, bezdomne, będące na życiowym zakręcie mogą zjeść ciepły, pełnowartościowy  posiłek.  

Taki sposób pomagania jest bardzo ważną częścią działalności Stowarzyszenia AS. Zapraszamy do wspólnego dzielenia się dobrem. Bo tylko dzięki pomocy i działaniu wielu osób otwartych na drugiego człowieka będziemy mogli przekazywać ciepły posiłek podopiecznym naszego Stowarzyszenia, ale  także osobom samotnym, bezdomnym, dla których będzie to często jedyny ciepły posiłek w ciągu dnia. 

Akcja „Zawieszony Obiad” jest częścią działalności pomocowej realizowanej przez Stowarzyszenie Na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów „Aktywny Senior” we wszystkich jego oddziałach.  Obecnie prowadzona jest w Mławie i Płocku.

Tak możesz pomóc:

Aby pomóc wystarczą dobre chęci i 16 zł, bo tyle kosztuje obiad, który można ufundować dla kogoś w naszej restauracji, siedząc w domu. – Akcja zawieszonego obiadu, zapoczątkowana przez nasze Stowarzyszenie w Polsce, jest odpowiedzią na potrzebę wsparcia ogromnej liczby osób potrzebujących. I nie wyobrażamy sobie, aby nie było możliwości realizowania tej niezwykle cennej misji. Stąd nasza prośba i apel o dołączanie, fundowanie obiadów, dzielenie się dobrem – mówi Rafał Chmielewski, prezes Stowarzyszenia Na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów „Aktywny Senior”. 

Dzięki zawieszonym obiadom, codziennie w Mławie i Płocku możemy naszym podopiecznym przekazywać kilkaset  świeżych, ciepłych posiłków. Z doświadczenia niestety wiemy, że osób przychodzących do nas jest więcej niż zawieszonych obiadów. Dlatego liczymy na wielkie wsparcie tej pięknej idei, bo osób potrzebujących jest bardzo dużo. Zapraszamy do dzielenia się dobrem, abyśmy nie musieli odmawiać wsparcia osobom zgłaszającym się do nas. Kwota 16 zł, często nieosiągalna dla naszych podopiecznych,  ma wielką moc.

Jak zawiesić obiad?

Jak można pomagać? To bardzo proste. Aby  dołączyć do naszej wyjątkowej akcji „Zawieszony obiad” wystarczy opłacić, czyli „zawiesić” obiad w naszej restauracji lub na stronie stowarzyszenia. To pozwoli komuś potrzebującemu  przekazać obiad. Wystarczy wejść na nasz Fun Page projektu „Zawieszony Obiad” lub naszą stronę: Kliknij TUTAJ.

Po wejściu na stronę obiad można wybrać i ufundować jeden z trzech  rodzajów posiłków:

Cały obiad za 22 zł, Drugie danie za 17 zł, lub Zupę za 7 zł.

Wybrany rodzaj zawieszanego obiadu opłacany jest za pośrednictwem PayU, PayPal lub przelewem. Kilkanaście sekund i ogromna pomoc zapewniona, bo osoba potrzebująca otrzymuje gorący posiłek.

Obiad można także zawiesić w naszych restauracjach: Gary Babci Krysi w Mlawie, mieszczącej się przy ulicy Chrobrego 7 i Gary Babci Krysi w Płocku mieszczącej się przy ulicy Obrońców Płocka 1920 lokal 20. Nasi pracownicy udzielą wszystkich niezbędnych informacji. Zawieszony obiad nabijany jest na kasę fiskalną. Osoba potrzebująca, podchodząc do kasy uzyskuje informację, iż mamy dla niej zawieszony obiad. Informacje o ilości ufundowanych danego dnia obiadów zamieszczamy na Facebook’u. Jeśli danego dnia nie są wykorzystane wszystkie obiady, to są dostępne dla potrzebujących następnego dnia.

Zawieszony posiłek kosztuje tak niewiele, a ratuje życie potrzebującego! Dlatego też zachęcamy do włączenia się w naszą akcję i zawieszenia obiadu, zupy lub samego drugiego dania. Pamiętajmy wszyscy, że dobro dane drugiemu człowiekowi wraca w dwójnasób. Dziękując za dotychczasowe ogromne wsparcie i pomoc prosimy o zawieszanie obiadów na naszej  stronie i w naszych Restauracjach Gary Babci Krysi w Mławie i Płocku.