PARTNERZY

partnerzy

Make Life Harder

Prowadzący profile na Facebooku oraz Instagramie Jakub Mansztajn wielokrotnie wsparł naszą zbiórkę zawieszonych obiadów dla potrzebujących seniorów. Dzięki jego inicjatywie rzesza internautów ruszyła do wykupienia posiłków dla osób starszych, dzięki czemu nadal możemy prowadzić te piękne dzieło pomocy. 

Make Life Harder to profil, który w mediach społecznościowych śledzi prawie półtora miliona osób. Pojawiają się na nim treści satyryczne, zabawne, mające za zadanie rozweselać dzień jego odbiorcom.

InsERT S.A.

Firma wspiera naszą organizację w zakresie bezpłatnego przekazania licencji oprogramowania Rewizor i Gratyfikant, dzięki którym możemy sprawnie działać i realizować nasze cele statutowe.

InsERT od 30 lat tworzy programy dla małych i średnich firm – systemy do obsługi sprzedaży, księgowości, finansów, kadr i płac, zarządzania relacjami z klientami, aplikacje do prowadzenia e-sklepu czy fakturowania online, a także kompleksowy system ERP.

KM Płock Sp. z o.o.

Jednym z naszych sprawdzonych partnerów jest Komunikacja Miejska w Płocku. Większość seniorów należących do naszego Stowarzyszenia korzysta z miejskich środków transportu, aby dojechać do lekarza, rodziny lub na zakupy. 

KM Płock dzięki nowoczesnym autobusom niskopodłogowym oraz rozkładom jazdy dostosowanym do potrzeb mieszkańców ułatwia poruszanie się po mieście osobom starszym. Co więcej, zapewnia też bezpłatne przejazdy dla osób powyżej 70. roku życia oraz zniżki dla seniorów poniżej tego wieku.