SKLEP AS

SKLEP AS

Twoja CEGIEŁKA
dla Stowarzyszenia

Od początku tworzenia naszej organizacji pozarządowej byliśmy zdania, że nasze Stowarzyszenie powinno się samofinansować. W dniu kiedy powoływaliśmy  – dzisiaj możemy stwierdzić – jedną z największych organizacji działających na rzecz Seniorów na Mazowszu, wiedzieliśmy, że nie może być to organizacja oparta tylko i wyłącznie na finansowaniu z grantów czy dotacji, bo te kiedyś się kończą. Wówczas wiedzieliśmy, że musimy połączyć zajęcia i zagospodarować czas Seniorów w taki sposób, aby połączyć przyjemne z pożytecznym. 

Dlatego też, od dnia otwarcia naszego Stowarzyszenia w ramach zajęć aktywizacyjnych nasze Seniorki tworzą piękne dzieła, które następnie sprzedajemy w naszym Sklepie AS’a.

Każdego dnia w Centrum Aktywnego Seniora jakie działa w Mławie, na zajęciach pojawia się około 40 osób starszych.

Te Panie i Panowie tworzą m.in. Skrzata Helpika, przygotowują dekoracje świąteczne przed każdymi świętami w naszym kraju oraz wspólnie z kierownikiem #szwalniseniora odpowiadają na każdorazowe zapotrzebowanie pojawiające się na rynku komercyjnym. Wszystkie te dzieła, mniejsze i większe. Wszystkie te pomysły, a także projekty pomocowe realizowane w naszej organizacji można nabyć właśnie w naszym sklepie AS’a. 

Kupując je wspieracie w sposób pośredni, naszych podopiecznych Seniorów i Seniorki. Ponieważ cały dochód wygenerowany ze sprzedaży, przeznaczany jest na cele statutowe naszego Stowarzyszenia. Stąd też dużej mierze, uzyskujemy finansowanie na wszystkie potrzeby naszej organizacji, związane z pomocą zapisaną w statucie naszego Stowarzyszenia. 

Już teraz zapraszamy Was do zapoznania się z ofertą rękodzieł przygotowanych przez naszych Seniorów i Seniorki. Wystarczy kliknąć tutaj. Jednym ruchem przeniesiecie się w świat naszych codziennych działań i będziecie mogli zamienić dobro na dobro.

Nie zwlekajcie i zapoznajcie się z ofertą naszego Sklepu AS’a. Pamiętajcie również, że dochód ze sprzedaży w naszym sklepie przeznaczony jest na wsparcie potrzebujących Seniorów. 

Zakup w naszym sklepie