SKRZAT HELPIK w Carrefour Polska

Skrzat Helpik podbija Polskę. Można kupić go w Carrefour

W tym roku Skrzat Helpik zaproszony został do Sieci Carrefour.
To jedyna sieć w Polsce, która w swojej ofercie świąteczych dekoracji posiada Skrzata Helpika.
Dla nas to ogromny zaszczyt, a dla fanów Helpika wielkie udogodnienie, ponieważ nie muszą kupować skrzata przez internet lecz bezpośrednio z pókłi sklepu Carrefour.
W sumie do 71 największych Marketów Carrefour w Polsce trafiło 2400 sztuk skrzatów.
1200 Helpinek i 1200 sztuk Skrzatów Helpików.

Poniżej przedstawiamy wykaz wszystkich Sklepów Carerefour w których dostępne są nasze Skrzaty:

Sieć Carrefour, jest jedyną w Polsce siecią sprzedaży detalicznej, gdzie nabyć można nasze Skrzaty Helpiki. Cały dochód z ich sprzedaży będzie przeznaczony na przystosowanie nowego Centrum Aktywnego Seniora, do którego przeprowadzimy się – mamy nadzieję już w lutym 2017 roku. Dlatego też, zachęcamy Państwa do zakupu naszych Skrzatów. Będzie to pewnego rodzaju cegiełka i Wasz wkład w remont nowej Siedziby Stowarzyszenia i sal Centrum Aktywnego Seniora.

Przy tej okazji warto zaznaczyć iż obecnie nasz Skrzat Helpik, dostępny jest tylko w trzech miejscach sprzedażowych w Polsce.
1. Ww. lista sklepów Carrefour,
2. nasz sklep internetowy
3. www.allegro.pl

Piszemy o tym, ponieważ docierają do nas syganły, iż nieuczciwa konkurencja próbuje swój produkt sprzedawać jako naszego Helpika.
W zwiazku z tym podjęliśmy już szereg działań prawnych aby zabezpieczyć Skrzata i markę Helpika celem zaprzestania plagiatu przez nieuczciwe osoby.