Dzień Seniora w Stowarzyszeniu AS

Szanowni Państwo
 
Dzień Seniora to wyjątkowa okazja, w której wspólnie dajemy świadectwo obecności osób starszych w naszych lokalnych środowiskach. Państwa wrażliwość, oddanie i ogromny potencjał to niezwykle cenny dar, za który każdego dnia chcemy dziękować. Dzień Seniora to także okazja do tego by pamiętać w sposób szczególny o tych najbardziej potrzebujących, doświadczonych życiowo i czekających na nasze wsparcie i pomoc. Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów AS to wspólnota ludzi, którzy chcą pomagać i pomagają. Każdego dnia spotykamy się z Państwem w salach zajęciowych Centrum Aktywnego Seniora czy podczas wspólnego posiłku w Restauracji Gary Babci Krysi. Ogromnie cieszy nas fakt, że Państwo tak licznie włączacie się w to wielkie dzieło bycia z człowiekiem i wyciągania pomocnej dłoni do każdego kogo spotykacie na swojej drodze.
By w sposób uroczysty uświetnić ten szczególny dzień jakim jest Ogólnopolski Dzień Seniora postanowiliśmy nadać naszym działaniom patrona jakim zostanie Święty Franciszek z Asyżu. Chcemy razem z Państwem oddać Stowarzyszenie jak również Was samych i Wasze rodziny Jego wstawiennictwu, by wypraszał potrzebne łaski i wsparcie oraz wskazywał drogę do jeszcze większego niesienia pomocy wszystkim potrzebującym i cierpiącym. Już dziś z całego serca serdecznie Państwa zapraszamy do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu. Chcemy wspólnie z Wami cieszyć się z tego dzieła jakim jest Stowarzyszenie. Wyrażamy nadzieję, że dzięki wstawiennictwu Świętego Franciszka Centrum Aktywnego Seniora stanie się miejscem jeszcze bardziej bliskim sercu i domem spotkania wszystkich ludzi dobrej woli.
 
Poniżej przedstawiamy Państwu plan obchodów Ogólnopolskiego Dnia Seniora.
 
20 listopada 2017 r.
 
• Uroczysta Msza Święta w parafii Świętej Rodziny w Mławie, w intencji wszystkich członków Stowarzyszenia połączona z aktem oddania naszego dzieła wstawiennictwu Świętego Franciszka.
• uroczyste poświęcenie obrazu naszego Patrona
• uroczyste wniesienie obrazu do Centrum Aktywnego Seniora w Mławie
• obiad dla zaproszonych gości
• uroczysty bal połączony z kolacją dla członków Stowarzyszenia w Restauracji Gary Babci Krysi.
 
Kochani!
Tego dnia – 20 listopada nasi Seniorzy Członkowie Stowarzyszenia na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów AS, posiadający aktywną kartę Seniora – obiad zjedzą za darmo.
Zapraszamy naszych Członków z aktywną Kartą Seniora na dwudaniowy pyszny obiad w godzinach od 14.00. do 18.00. Bezpłatne obiady będą wydawane przez pracowników kuchni do zjedzenia na miejscu.
Darmowe żywienie nie obejmie niestety obiadów na wynos.
 
Już dziś gorąco i serdecznie zachęcamy Państwa do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu. Wspólnie dajmy świadectwo naszej ogromnej wdzięczności i radości za dar tego miejsca w którym nieustannie spotykamy drugiego człowieka.