AS-y na pikniku w Mławie

Piknikowo – taneczne spotkania seniorów z Mławy i Płocka są zawsze bardzo wyczekiwane. To dla AS-ów okazja, by razem zrelaksować się przy muzyce, tańcach i rozmowach.

Tegoroczny sezon grillowo – piknikowy rozpoczęliśmy w maju, od potańcówki na płockiej Starówce, gdzie bawiła się ponad setka seniorów ze Stowarzyszenia AS. A do muzyczno – tanecznej zabawy na świeżym powietrzu spontanicznie dołączali płocczanie spacerujący po Starym Mieście. A to co dobre lubimy powtarzać, czyli muzyczno – tanecznych spotkań ciąg dalszy trwa. No to takie zorganizowaliśmy dla seniorów w Mławie. W gościnnych progach restauracji Gary Babci Krysi w Mławie bawiła się blisko setka AS-ów. – Było super, jak zawsze. Muzyka i taniec to świetny sposób na poprawę nastroju. Zwłaszcza w tak doborowym towarzystwie  –  mówili seniorzy biorący udział w grillowym pikniku.

A przed seniorami kolejne pikniki. W  tym wyczekiwane, doroczne spotkanie wielkiej rodziny  AS’a w Zielonej Dolinie. Spotkania na niebawem ruszających potańcówkach w Płocku. A jesienią… wspólne grzybobranie.