AS-y na wyjeździe

Górskie klimaty towarzyszyły wyjazdowi integracyjnemu naszego zespołu Garów Babci Krysi z Mławy i Płocka. Podczas dwudniowego wyjazdu mieliśmy czas na poznawanie się, pracę zespołową i oczywiście odpoczynek dla bardzo zapracowanych na co dzień zespołów.

To były super dwa dni w Murzasichlu i Bukowinie Tatrzańskiej. Pokazały, że potrafimy świetnie współpracować, bawić się, wspierać w niecodziennych sytuacjach. Jednym słowem ekipa do każdego rodzaju zadań, włącznie z zadaniami zaskakującymi i specjalnymi. A wszystko w klimacie górskich piosenek, tańców.

Jak na ekipę Garów Babci Krysi przystało w drogę wyruszyliśmy ze smakołykami przygotowanymi przez ekipę z Mławy i Płocka. A naszych potraw mogli także próbować goście spotkani podczas postojów na trasie. Chętnych nie brakowało, nasze dania smakowały a marka Babci Krysi miała okazję powędrować w cały kraj. Wspólny posiłek, to jak już wiadomo jedna z naszych tradycji. I niewykluczone, że będziemy częściej zapraszali do takiego próbowania naszych dań.

Pobyt w górach był także czasem sprawdzania naszych różnych umiejętności. Miedzy innymi współpracy, odnajdowania się w nowych warunkach. Ten egzamin oba zespoły zdały celująco, chociażby podczas wspólnego gotowania, tak tak, w hotelu. I okazało się, że załoga Garów Babci Krysi z Mławy i Płocka ma talentów wiele. Ale żeby nie było, był czas zabawy z góralską kapelą, nauka wyciskania oscypków i pobyt w termach w Bukowinie Tatrzańskiej. Czasu wystarczyło na spacer i podziwianie panoramy Tatr przed powrotem do domu.

Zmęczeni, szczęśliwi wróciliśmy do domu i czekających na nas z niecierpliwością seniorów.

Wyjazd został zorganizowany z działalności gospodarczej prowadzonej przez Stowarzyszenie.