Babcia Krysia gra na Audioriver!

Jak wiecie Babcia Krysia, to babka bardzo na czasie. Zatem wraz ze swoją ekipą jest przygotowała się na największe muzyczne wydarzenie odbywające się w Płocku-  AUDIORIVER 2022. I jak zawsze w ofercie mnóstwo dobrego do zaoferowania. Na gości muzycznego maratonu zaglądających do Garów Babci Krysi i Saloniku Babci Krysi, czy Rybki u Babci Krysi na płockiej czekało do wyboru moc specjałów w specjalnie przygotowanym festiwalowym menu. I jej fantastyczna ekipa!

A czym Babcia Krysia zaskoczyła? Specjalnie na festiwal dedykowanym menu. A tu UWAGA: nowość SchabWrap! Olbrzymia porcja, którą można nabyć za KRYSIOCENTY. Wzmocnić się można było Babciną Kawusią i czymś chłodnym! A wszystko serwowała ekipa w specjalnych koszulkach Babci Krysi!

Na płockiej starówce u Babci Krysi rekordy popularności biła rewelacja, absolutna nowość. Obowiązkowa dla smakoszy ceniących moc smaku #SchabWrap od Babci Krysi. Danie, które uzupełniło moc muzycznych wrażeń. Mega schabowy pełen frytek i świeżej surówki. Super danie na super imprezę tylko u nas!!!

Na tym nie koniec pyszności podczas Audioriver 2022 . Bo w kolejka ustawiała się również po 25 centymetrowy BigDog i karkówkę w bagietce z surówką. To nie koniec kulinarnych szaleństw. W menu czekało dużo dobrego: szaszłyk, warzywa z grilla, pierś grillowana, kaszanka, kiełbasa, karkówka w bułce oraz robione na miejscu klasyczne zapiekanki. Dostępny także był zestaw dnia serwowany przez restaurację Gary Babci Krysi. I cała oferta smażonych ryb.

Z Babcią Krysią uczestnicy festiwalu bawili się ze SMAKIEM.

A cały dochód wygenerowany ze sprzedaży w trakcie Audioriver w całości jest przeznaczony jest na cele statutowe Stowarzyszenia Aktywny Senior – pomoc dla seniorów.