Babcia Krysia w nowej odsłonie

W Mławie Babcia Krysia wita wszystkich smakoszy w nowym miejscu. Ale wciąż z tymi samymi pysznościami, smakami domowych obiadów i tą samą serdecznością. I już czeka na wszystkich pasjonatów dobrych, domowych obiadów przy ulicy Reymonta 10. To wyjątkowo gościnne, ciepłe i piękne miejsce, w którym każdy będzie doskonale ugoszczony. Przyjdźcie! Zobaczcie! Rozsmakujcie się. Wszystko po to, by było lepiej, bliżej, wygodniej. No i oczywiście smacznie i pięknie.

W nowej – mławskiej lokalizacji, podobnie jak i w naszych restauracjach Gary Babci Krysi w Płocku mamy lokale z salami idealnymi na małe i duże przyjęcia rodzinne, chrzciny, komunie, wesela, ale także imprezy firmowe, romantyczne kolację przy świecach, spotkania towarzyskie czy biznesowe.

Z ogromną przyjemnością podejmiemy się organizacji przyjęcia w naszych lokalach. Nasza obsługa zadba o najmniejsze szczegóły, a kuchnia dołoży wszelkich starań, aby dopieścić podniebienia wszystkich gości.️Każda oferta przygotowywana jest indywidualnie, w zależności od Państwa upodobań, smaków i potrzeb.

Zapraszamy do kontaktu: Gary Babci Krysi Płock – tel 791187234, Gary Babci Krysi Mława – tel 792187235.

Każde zamówienie, to nie tylko okazja do wyjątkowej uczty, ale również pomagania. Restauracje Gary Babci Krysi są podmiotem ekonomii społecznej. To oznacza, że w działalności najważniejsze jest wsparcie i pomoc osobom starszym i ich aktywizacja. Dzięki wypracowanym zyskom ze sprzedaży komercyjnej w naszych restauracjach realizujemy działania statutowe Stowarzyszenia na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów. Jedną z form pomocy są między innymi obiady dla członków Stowarzyszenia AS z 50% rabatem w cenie 8 zł. Środki na to pozyskujemy właśnie z realizowanych zamówień w Garach Babci Krysi.