Cały czas szyjemy i pomagamy szpitalom

Od kilkunastu dni nasze Stowarzyszenie pomaga pełną parą wszystkim, którzy na pierwszej linii walczą z koronawirusem. Codziennie gotowa jest kolejna partia maseczek ochronnych szyta przez naszych pracowników. Przekazujemy je między innymi pracownikom szpitali czy sanepidu.

Kochani to dla nas także bardzo trudny i wyjątkowy czas. Bo staramy się jak najbardziej pomagać pracownikom szpitali, służb mundurowych, pogotowia, innych stowarzyszeń. Im przekazujemy nieodpłatnie maseczki. Ale także staramy się pomagając innym sami przetrwać, aby móc dalej pomagać naszym seniorom. – Przekazujemy najbardziej potrzebującym kolejne partie maseczek ochronnych. Szyjemy je codziennie w naszym Centrum Aktywnego Seniora, które od pierwszych rozpoczęcia walki z koronawirusem dni zostało zamienione w miejsce, gdzie trwa wielka akcja pomagania. Szyjemy codziennie… dla Was dla służb, dla różnych instytucji, które potrzebują naszego wsparcia. Dodatkowo dzisiaj przekazaliśmy bezpłatnie maseczki ochronne do Zespołu Ośrodków Wsparcia w Mławie i płockiego Sanepidu. Nasi pracownicy zasiedli do maszyn i sukcesywnie przygotowują tak potrzebne maseczki – mówi Rafał Chmielewski, prezes Stowarzyszenia na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów AS.

Kupując maseczki pomagacie nam. A my możemy dalej pomagać innym szyjąc dla nich maseczki. I oczywiście dzięki temu pomagamy także naszym seniorom. Bo cały dochód ze sprzedaży maseczek przeznaczany jest na cele statutowe Stowarzyszenia AS. Przez cały czas nasi pracownicy obu restauracji Gary Babci Krysi w Mławie i Płocku gotują jedzenie dla naszych seniorów, które dowozimy do domów.

Szyjemy białe i zielone maseczki trzywarstwowe z włókniny poliestrowej.
Jeśli potrzebujecie masek ochronnych? Każdy, kto potrzebuje maseczek może zamówić je w naszym sklepie tutaj:https://tiny.pl/tb6t9
Kupując maseczki w naszym sklepie wspieracie Seniorów naszego Stowarzyszenia AS.