Czwartkowe spotkania w Klubie Gar Rozmaitości

Król Staś miał czwartkowe obiady. A Babcia Krysia ma czwartkowe kolacje w stowarzyszeniowym Klubie Gar Rozmaitości. Punktualnie o godzinie 18.00 rozpoczynamy z Naszymi Seniorami spotkania o modzie, urodzie, zdrowiu i gotowaniu. Za nami już spotkanie literackie i kulinarne, a przed nami kolejne ciekawe dyskusje, wykłady, warsztaty.

Klub Inicjatyw Społecznych Gar Rozmaitości, to nasz kolejny pomysł na to, by lepiej poznawać się podczas wspólnych spotkań. – A nic bardziej ludzi nie zbliża jak rozmowa. Klub Gar Rozmaitości daje kolejną okazję nam i Naszym Seniorom do wspólnego spędzania czasu wolnego, poznawania się. Chcemy by czwartkowe spotkania było kolejnym z wydarzeń łączonym przez seniorów z radością. Także czasem pozwalającym odkryć talenty, pasje Naszych Seniorów – mówił Michał Jaros, wiceprezes Stowarzyszenia na Rzecz wspierania Aktywności Seniorów AS.

Pierwsze spotkania pokazały, że chęć wspólnego działania, rozmawiania jest duża. Zaczęliśmy od spotkania literackiego z płocką poetką Wandą Gołębiewską. Kolejny czwartek był czasem kulinarnych szaleństw sałatkowych pod kierunkiem Moniki – szefowej kuchni w restauracji Płockie Gary Babci Krysi. Kolejne pomysły już czekają w kolejce na realizację. Jedno jest pewne będzie się dużo działo.

Na spotkania zapraszamy w każdy czwartek o godzinie 18.00 do siedziby restauracji Płockie Gary Babci Krysi przy ulicy Obrońców Płocka 1920 lokal 20.