Ekipa TVN z wizytą u Babci Krysi w Mławie

Kolejny raz mamy okazję podzielić się swoimi codziennymi doświadczeniami na antenie programu przygotowywanego przez ekipę TVN. Tym razem o tym jak wygląda w naszej organizacji pomoc seniorów dla seniorów.

O szczegółach z samego serca naszej organizacji czyli kuchni restauracji gary Babci Krysi w Mławie, mówi szefowa restauracji Irena Napierska oraz seniorzy, którzy w naszej organizacji znaleźli przystań. Przystań pozwalającą im realizować swoje plany, organizować życie, czasami stanąć po prostu na nogi i zarazem poprzez pracę w Stowarzyszeniu na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów AS pomagać sobie oraz innym seniorom.

Właśnie tego dotyczy materiał, który przygotowała telewizja TVN o Stowarzyszeniu Aktywny Senior. Obejrzycie w nim i to dosłownie od kuchni, jak wygląda działalność seniorów dla seniorów. Bo ekipa telewizyjna zajrzała do restauracji Gary Babci Krysi w Mławie, aby pokazać seniorów zatrudnionych w naszej organizacji. Pracując w Stowarzyszeniu AS realizują przyświecającą nam misję niesienia pomocy potrzebującym. A zarazem sami zyskują, bo mają dodatkowe środki na życie. Ale praca w naszej organizacji to przede wszystkim szansa na ucieczkę od samotności, nawiązywanie nowych znajomości, zdobywanie nowych doświadczeń i umiejętności. O tym opowiadają seniorzy z AS’a.

Link do materiału: https://www.youtube.com/watch?v=rXtGO6CSLhc