GARY BABCI KRYSI W PŁOŃSKU OTWARTE!

Doczekaliśmy się tego momentu – Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów AS otworzyło kolejną siedzibę w Płońsku. Na placu 15 Sierpnia 12 działa już Centrum Aktywnego Seniora oraz restauracja Gary Babci Krysi.

Remont naszej płońskiej siedziby trwał 51 dni, w trakcie których dzięki wspaniałej i zgranej ekipie działy się prawdziwe cuda, ale na szczęście wszystko wyszło tak jak planowaliśmy, a nawet lepiej! 30 września otworzyliśmy uroczyście nasze Centrum Aktywnego Seniora. Podczas tego wydarzenia mieliśmy zaszczyt gościć wielu znamienitych gości.

Nasz płoński oddział Stowarzyszenia AS powstał w znanym mieszkańcom Płońska miejscu, właśnie tutaj, w centrum miasta, mieściła się restauracja „Róża”. Wielu płońszczan pamięta wydawane tu obiady, dancingi i przyjęcia. Teraz również będzie ciekawie i wesoło. W Centrum Aktywnego Seniora królować będą oczywiście seniorzy, uczestnicząc w warsztatach, zajęciach, potańcówkach i różnych spotkaniach. A w Garach Babci Krysi codziennie dostaniecie inny obiadowy zestaw dnia, dla naszych członków ze zniżką 50%. A cały dochód uzyskany w restauracji przeznaczymy na pomoc materialną potrzebującym seniorom i cele statutowe.

Jesteśmy pewni, że to miejsce stanie się waszym drugim domem, pełnym ciepła i uśmiechu 🙂