Helpik na livie

Pierwsze koty za płoty…, czyli pierwsza sprzedażowa relacja z naszego mławskiego Centrum Aktywnego Seniora i Szwalni Seniora za nami. Było trochę stresu, ale warto było pokazać jak działają, kim są nasi wyjątkowi seniorzy, którzy tworzą to niesamowite miejsce. I przygotowują niezwykłe produkty dostępne w naszym skopie AS. W tym oczywiście słynne skrzaty Helpiki.

Z myślą o tych, którzy nas znają i tych, którzy nas jeszcze nie znają przygotowaliśmy transmisję na żywo z mławskiego Centrum Aktywnego Seniora. Z miejsca, gdzie powstaje nasz Skrzat Helpik, ale także cała gama niezwykłych, rękodzielniczych produktów tworzonych przez seniorów. W trakcie pierwszego livea nie tylko relacjonowaliśmy jak wygląda codzienność szwalni od kulis, ale przygotowaliśmy również mnóstwo atrakcji: kodów rabatowych prezentów i nagród dla kupujących. Będący z nami mogli poznać naszych seniorów, ich historie oraz produkty, które tworzone są w naszych centrach aktywnego seniora.

Stowarzyszenia AS zrzesza blisko 10 000 osób starszych, które każdego dnia uczestniczą w różnych formach aktywności. Jedną z tych form aktywności jest pracownia skrzata Helpika. A także działająca w Mławie sekcja kulinarna ASCook, która na wieczorną transmisję przygotowała kolację dla seniorów.

A my już od poniedziałku ruszamy z nowymi pomysłami oraz chęcią niesienia pomocy ! I przypominamy, że wszystkie produkty przygotowywane przez seniorów można kupić na stronie naszego sklepu: www.sklepas.org