Jesienne smaki u Babci Krysi

Jak pięknie, smacznie i kolorowo powitać jesień? Wystarczy przyjść do naszych restauracji Gary Babci Krysi w Mławie i Płocku, aby zobaczyć i posmakować całego bogactwa jesiennych możliwości.

Na powitanie jesieni w naszych restauracjach Gary Babci Krysi przygotowaliśmy dla odwiedzających nas Seniorów i gości wystrój w soczystych kolorach tej pory roku. Jest zatem dużo pięknych mocnych barw w naszym wystroju: żółtego, czerwieni, zieleni, ciepłego pomarańczu, złota. Przypominających, że jesień to zwłaszcza w kuchni właściwie początek nieskończonych możliwości. Jest zatem także także w naszym menu dużo mocno jesiennych smaków. – Smaków, które kojarzą się z domowym jedzeniem, przygotowywanym przez babcię. Z domem mającym wypełnioną po brzegi darami jesieni spiżarnią. Rodzinnym obiadem. Z początkiem jesieni to wszystko można znaleźć w naszych restauracjach Gary Babci Krysi w Mławie i Płocku. Chcemy wspólnie z naszymi gośćmi świętować ten złoty czas – mówi Rafał Chmielewski, prezes Stowarzyszenia na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów AS w Mławie.

Nasze propozycje to dania pachnące grzybami, papryką, kapustą, dynią, pomidorami, kiszonymi ogórkami. Jesienne akcenty mamy w kuchni, daniach i naszej nowej specjalnie dla naszych gości przygotowanej jesiennej aranżacji. Uzupełnionej bukietami astrów, suchotników, aksamitek, wrzosów, suszonych zbóż. Jesienią jest także kolorowo w naszym menu. W naszej ofercie czekają jak zawsze pyszne, domowe dania. znajdziecie tu Państwo jeżyka drobiowego z ziemniakami i pomidorem, karkówkę w sosie kurkowym z kluskami śląskimi i czerwoną kapustą, niesamowite leczo ze świeżych warzyw. Jest w czym wybierać i co smakować. A to nie koniec naszych pomysłów.