Jesteśmy wśród najlepszych Głosujcie na AS’a!

Stowarzyszenie na rzecz Wspierania Aktywności Seniorów AS w Mławie jest w gronie dziewięciu finalistów tegorocznej edycji konkursu Konkursu [eS] im. Jacka Kuronia na Najlepsze Przedsiębiorstwo Społeczne. W finale głos należy do ekspertów, którzy zdecydują, kto otrzyma tytuł Przedsiębiorstwa Społecznego Roku. Jak co roku swojego faworyta wybierają także internauci. To oni, a dokładnie liczba oddanych przez nich głosów, zdecydują o tym, kto otrzyma Nagrodę Publiczności. Zatem zapraszamy naszych przyjaciół, sympatyków, znajomych do wspierania AS’a i oddawania na nas głosów. Każdy głos ma moc!

Bycie w finałowym gronie dziewięciu przedsiębiorstw społecznych z całego kraju, to dla Stowarzyszenia AS ogromne wyróżnienie. Zdobyliśmy już uznanie ekspertów i jurorów, którzy dostrzegli Nasze Stowarzyszenie. Zapoznali się z naszą działalnością, zakresem niesionej pomocy i wsparcia. I zdecydowali, że spośród 41 zgłoszonych przedsiębiorstw z całej Polski, do finałowej dziewiątki pretendującej do miana Przedsiębiorstwa Społecznego Roku wybierają także Nas. – Jesteśmy szczęśliwi, że taka była decyzja ekspertów po dokonaniu merytorycznej oceny społecznej i ekonomicznej Stowarzyszenia AS. Dzięki uznaniu jurorów i ekspertów, którzy wybrali nas do finałowego grona możemy uczestniczyć w etapie finałowym konkursu. Dzięki sympatii internautów możemy powalczyć także o Nagrodę Publiczności. I już serdecznie zapraszamy do oddawania głosów na AS’a, przez osoby, które chcą nam w ten sposób dać wyraz swojej sympatii – mówi Rafał Chmielewski, prezes Stowarzyszenia na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów AS w Mławie.

Rozstrzygnięcie Konkursu odbędzie się 14 listopada 2019 r. podczas uroczystej gali wręczenia nagród, która w tym roku odbędzie się w Warszawie.

Regulamin głosowania

Głosowanie trwa do 31 października 2019. Prowadzone jest na stronie konkursu: https://konkurs-es.pl/. Głosowanie polega na podania prawidłowego adresu e-mail osoby głosującej. Każda osoba może oddać tylko jeden głos. Głosy zdublowane będą uznane za nieważne. Głosowanie polega na wskazaniu jednego podmiotu z listy umieszczonej poniżej i kliknięciu przycisku „Oddaj głos”. Do ważności głosu konieczna jest akceptacja Regulaminu. Organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji autentyczności adresów e-mail. Wyniki głosowania zostaną ogłoszone 14 listopada 2019 podczas uroczystej Gali Konkursu [eS]. Adresy e-mail gromadzone są przez Fundację Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych i mogą być wykorzystane wyłącznie do wersyfikacji dokonanego głosowania. Nie będą nikomu przekazywane ani udostępniane. Adresy e-mail zostaną usunięte 22 listopada 2019 r.