Kalendarz Długowieczni… – nowy Projekt naszego Stowarzyszenia

Projekt ten, to przede wszystkim nasz wyraz uznania dla osób uczęszczających do naszego Centrum i będących członkami Stowarzyszenia na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów AS.

Na każdym miesiącu znajduje się jedno zdjęcie przedstawiające uczestnika lub uczestników naszych zajęć, które codziennie odbywają się w Centrum Aktywnego Seniora w Mławie.

Zobaczcie Kochani w galerii produktu wszystkie zdjęcia z 12 miesięcy naszego kalendarza 🙂

W kalendarzu przedstawiamy Wam nietuzinkowe postanie Stowarzyszenia AS.

są to m.in. 
Nasza Pani Janina – 88-letnia Seniorka, która prawie każdego dnia jest w naszym Centrum.

Pan Janek i Pani Hania – dwoje przyjaciół, którzy w Centrum As się poznali i tutaj codziennie spędzają wspólnie czas. 

Pani Janeczka, która mimo trudności i przykrych kolei losu radzi sobie wyśmienicie mimo blisko 90-ciu lat jakie przeżyła.

Pani Hania – wielu z Was znana postać naszego AS’a. Seniorka, którą interesują się ogólnopolskie media poprzez jej tragiczną historię wypadku, kilka lat temu.

Tych i innych Seniorów spotkanie w naszym kalendarzu, bo jesteśmy pewni że takich ludzi należy pokazywać, aby byli wzorem i dobrą nadzieją dla tych, którzy obecnie borykają się z problemami doczesności.

Cały dochód ze sprzedaży tego kalendarza przeznaczany jest na cele statutowe Stowarzyszenia w tym przede wszystkim na aktywizację osób starszych będących członkami Stowarzyszenia AS.

Zapraszamy do zakupu TUTAJ 🙂