KALENDARZ Długowieczni… we dwoje

Dzisiaj rusza nasza pierwsza kampania społeczna!!!

Długowieczni… we dwoje, to nasz nowy projekt jaki przygotowujemy wspólnie z naszymi członkami. Celem naszego działania jest przede wszytskim propagowanie szeroko rozumianej aktywności Seniorów. W tym przypadku poprzez pokazanie nam młodym ludziom jak należy żyć, bez względu na czasy w jakich wszyscy funkcjonujemy.

Cały projekt ma na celu pobudzanie w odbiorcy właściwych wartości życia partnerskiego, wedle zasady – miłość i pragnienie życia razem pokona wszelkie przeciwności. Sama treść kalendarza (fotografie) ma stać się początkiem kampanii promującej dawne wzorce życia partnerskiego. Zatem kalendarz będziemy promować i dystrybuować w szkołach i instytucjach jak również w firmach i wśród klientów indywidualnych. Nasza organizacja powołana jest z myślą o Seniorach. Wierzymy, że to właśnie ich doświadczenie i przeżycia są dla nas – obecnego pokolenia skarbnicą wiedzy i rad. Fotografia małżeństwa, które jest ze sobą ponad pięćdziesiąt lat na pewno zastanawia – jak ludzie to robią, że potrafią tak długo wytrwać w swojej miłości. Podczas jednego z naszych projektów zadaliśmy to właśnie pytanie naszym Seniorom. Jak to się dzieje, że jesteście Państwo ze sobą już tyle lat? Odpowiedź Pani Marii i Pana Józefa – „Proszę Pana bo my urodziliśmy się w czasach, w których kiedy się coś zepsuło to się to naprawiało a nie wyrzucało do kosza”. Te słowa stały się dla nas inspiracja do utworzenia kampanii „Życie we dwoje” by pomagać zrozumieć istotę życia dwojga ludzi.

Nasze działanie to jednocześnie sprzeciw wobec dzisiejszego, często bardzo egoistycznego traktowania związku dwojga ludzi. Chcemy zachęcać wszystkich, by właśnie z Seniorów czerpać inspiracje i nadzieję kiedy widzimy i czujemy, że w naszym związku lub życiu dzieje się źle. Czerpmy zatem siłę i wiedzę z doświadczenia i mądrości naszych Seniorów bo oni są naocznym gwarantem sukcesu i prawdziwym dowodem na to, czym jest wytrwałość i miłość we wspólnym życiu. Kalendarz DŁUGOWIECZNI… WE DWOJE może stać się nasza wspólną odpowiedzią i wspólnym dziełem.

Bardzo chcemy, aby nasz kalendarz był początkiem wielkiej ogólnopolskiej dyskusji. Jak żyć aby związek trwał długowiecznie…

Zachęcamy do właczenia się w nasze działania. Ten projekt musi być wspólnym dziełem

Zobacz szczegóły