KONFERENCJA W STYLU BUDOWLANYM

Na terenie budowy CAS-w w Płońsku odbyła się konferencja prasowa z udziałem lokalnych mediów, naszych seniorów i pracowników Stowarzyszenia.

Mogliśmy oczywiście zaprosić ich do zwykłej Sali konferencyjnej, ale chcieliśmy, aby sami zobaczyli, jak powstaje nowe ważne miejsce na mapie Płońska.Na wejściu witał wszystkich Stefan, czyli nasz skrzat budowlaniec. Poza tym był kolorowy akcent – różowe kaski budowlane. Czemu różowe? No przecież to ulubiony kolor naszej Babci Krysi, ale także nawiązanie do  barwy ścian która niebawem pojawi się w nowej siedzibie.

Podczas konferencji najpierw o tym, kim jesteśmy i jak działamy jako Stowarzyszenie AS opowiedziała Paulina Brzozowska, nasz rzecznik prasowy. Później nie mogło zabraknąć kilku słów od naszych prezesów – Rafała Chmielewskiego i Michała Jarosa, którzy mówili innymi o tym, co będzie się działo w płońskim Centrum Aktywnego Seniora, kogo do niego zapraszamy oraz przybliżyli funkcjonowanie restauracji Gary Babci Krysi.

No i oczywiście nie mogło zabraknąć silnej ekipy seniorów z Mławy oraz Płońska. Seniorzy opowiadali, jakich ciekawych i pięknych rzeczy doświadczyli jako członkowie naszej organizacji i dlaczego poleciliby każdemu w ich w wieku dołączenie do rodziny ASa. Po konferencji nasi goście oraz seniorzy mieli okazję spróbować przysmaków prosto z kuchni Babci Krysi.