Mamy pomysł na domowe spa

Działalność naszych Centrów Aktywnego Seniora to dziesiątki nowych projektów i pomysłów na to, by razem zrobić coś dobrego dla siebie i innych. Jednym z nich jest prowadzona w Centrum Aktywnego Seniora w Płońsku świeczkarnia.

Ręcznie wyrabiane przez seniorów naturalne świece sojowe to produkty, które powstały z myślą o sprawianiu radości. Dostępne są w trzech zapachach: tuberozy, lawendy oraz drzewa sandałowego. Zadbaliśmy nie tylko o piękny zapach, ale również i o piękny wygląd. Świece o pięknie brzmiących nazwach: wytchnienie, piękno, zmysłowość dostępne są również w prześlicznej ceramice Designed by As. Ceramika ta, jak każdy nasz produkt tworzony jest z miłością. Połączenie świecy z piękną ceramiką tworzy parę idealną.

Dlaczego warto zakupić świece? Bo możecie nabyć radość otrzymania naszego światła, a dochód z ich sprzedaży w całości zasili konto naszego Stowarzyszenia, co pomoże nam wesprzeć potrzebujących seniorów. To doskonały pomysł na prezent, a zarazem pomaganie, Bo dochód z ich sprzedaży w 100% zasila konto naszego stowarzyszenia.

A do tego wosk sojowy nie zawiera toksyn i nie uwalnia do otoczenia podczas spalania żadnych rakotwórczych substancji. Stąd świeca sojowa to najlepszy wybór do domowego spa. Wosk sojowy jest stosowany w kosmetyce do masażu, ma właściwości nawilżające i jest stosowany w produkcji świec, jakie tworzą nasze Seniorki w Centrum Aktywnego Seniora w Płońsku. Wosk sojowy, jak każdy wosk, jest naturalnie tłusty i bardzo odżywczy. Sam w sobie ma bardzo przyjemną, nieco pudrową woń i świetnie łączy się z innymi składnikami nawilżającymi i zapachowymi. Ma właściwości odżywiające, zmiękczające i natłuszczające skórę. Łatwo połączyć go z naturalnymi olejkami i masłami.

Świece dostępne są na stronie naszego sklepu: www.paczkadobra.org.pl