Najnowszy numer Aktywnego Seniora już jest! Zapraszamy do lektury

Co słychać u naszych seniorów? O tym możecie dowiedzieć się z najnowszego wydania kwartalnika „Aktywny Senior”, którego świeżutkie wydanie już jest dostępne. Dużo czytania, dużo dobrych informacji o tym jak  nasi seniorzy spędzają czas, jakie mają pomysły i talenty. A także o tym jak działamy w Stowarzyszeniu AS i należących do Stowarzyszenia restauracjach Gary Babci Krysi, gdzie mieści się kulinarne królestwo niezrównanej Babci Krysi. Uchylamy rąbka tajemnicy kto gotuje pyszne obiady.  A także jak powstaje nasz pełen dobra skrzat Helpik w naszej mławskiej Szwalni Seniora. Zamieszczamy relacje ze spotkań z naszymi ciekawymi, wyjątkowymi gośćmi. I bardzo wyczekiwanych wyjazdów turystycznych seniorów. O tym jak to jest być AS-em mówią, ci którzy są z nami od początku działalności Stowarzyszenia i ci, którzy do naszej senioralnej rodziny dołączyli całkiem niedawno.

Bezpłatne wydanie gazety dostępne jest w naszych restauracjach Gary Babci Krysi i Saloniku Babci Krysi, a w wersji elektronicznej na stronie: www.aktywnysenior.org.pl

Zapraszamy do lektury i dołączania do nas. Zobaczcie jak ciekawie spędzić czas na emeryturze i czerpać z tego wiele radości.