Nasza nowa marka – Spiżarnia Babci Krysi

W stowarzyszeniu AS nie brakuje nowych pomysłów, projektów, które mają cieszyć i sprawiać przyjemność. A skoro o tym mowa, to chcemy już zapowiedzieć nasz kolejny projekt związany z częścią gastronomiczną Stowarzyszenia AS. To kulinarna nowość pod nazwą Spiżarnia Babci Krysi.

Co kryje się pod tą nazwą? To oczywiście kontynuacja naszych dotychczasowych działań w zakresie prowadzonej przez Stowarzyszenie działalności związanej z restauracjami. – Naszej działalności w tym zakresie od początku przyświeca idea serwowania domowych dań. Pachnących smakami dzieciństwa. A te jak wiadomo są najlepsze. Zatem naszą ofertę wzbogacamy o kolejne domowe, naturalne, kojarzone z babcinymi smakami elementy. To produkty pod marką Spiżarnia Babci Krysi. Co się pod nimi kryje? Domowe konfitury, dżemy, sery, kiszone ogórki, smalec. Ale także sprowadzane z serca gór – oscypki. Linia będzie wzbogacana o wszystkie sezonowe smaki i przetwory dostępne na rynku, Wszystkie wytwarzane przez seniorki naszego Stowarzyszenia według naturalnych, starych receptur, na bazie naturalnych składników pozyskiwanych od rodzimych, lokalnych producentów. Bo oprócz elementu najwyższej jakości produktów wykorzystywanych do przygotowywania dań realizujemy tak ważną zwłaszcza w obecnych czasach zasadę solidarności społecznej. I kupując produkty od lokalnych sadowników, producentów, plantatorów wspieramy rodzimy biznes – mówi Rafał Chmielewski, prezes Stowarzyszenia na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów AS.

Marka Spiżarnia Babci Krysi, to także przyprawy z ekologicznych upraw. Wszystkie produkty z tej linii będą dostępne w naszym sklepie internetowym, a także naszych restauracjach Gary Babci Krysi w Mławie i Płocku. Wszystkie produkty z tej linii będą także bazą do przygotowywania potraw w naszych restauracjach w Mławie i Płocku. Pierwsze produkty z tej linii będą dostępne już na początku lipca.