Niepodległościowe dania u Babci Krysi

Z okazji Święta Odzyskania Niepodległości w restauracjach Gary Babci Krysi przygotowaliśmy patriotyczne menu. Tradycyjne polskie smaki z biało – czerwonymi akcentami serwujemy do 18 listopada. Zapraszamy do wspólnego, kulinarnego świętowania z nami.

Już zachęcamy do wspólnego smakowania wyjątkowych potraw z naszego okazjonalnego menu. Szefowe kuchni Garów Babci Krysi w Mławie i Płocku zadbały, aby w kolorystyce, recepturach i smaku nasze niepodległościowe menu było nawiązaniem do najradośniejszego święta narodowego.

W Płocku restauracja Gary Babci Krysi dołączyła do wydarzenia organizowanego w mieście z okazji 11 listopada: Dzień Kuchni Polskiej. A wśród pysznych dań, w specjalnych cenach w naszej karcie w Mławie i Płocku mamy między innymi:

 – Wereszczakę czyli schab z dodatkiem słoninki, duszony w wywarze z buraka, podawany z kaszą oraz obsmażanymi grzybami leśnymi (cena 18 zł porcja)

Zupę Cebulową Polską, wyśmienitą polską zupę z dodatkiem biało  czerwonej, opiekanej bagietki (cena 10 zł porcja)

Zraz Polski, wołowy zwijany z duszoną kapustą kiszoną, pieczarką i cebulką – podawany z czerwonym musem i plackiem puree  (22 zł porcja)

Wołowinę Po Polsku, najlepszej klasy mięso wołowe pieczone z warzywami  w sosie pomidorowym  podawane z ryżem biało – czerwonym i marchewką (20 zł porcja)

Deser Biało Czerwony, galaretka truskawkowa z bitą  śmietaną i owocami (10 zł porcja)

Zapraszamy do rodzinnego świętowania z nami i smakowania wyśmienitych dań kuchni polskiej.  Szczegóły zamieszczone są także na naszych profilach FB.