Nowa odsłona sklepu

Od 10 października funkcjonuje nasz nowy sklep.

Zarząd Stowarzyszenia wspólnie z Seniorami mławskiego Centrum Aktywnego Seniora podjęli decyzję o zmianie wyglądu miejsca, gdzie kupujecie Państwo nasze produkty.

Taka decyzja podyktowana była przede wszystkim usprawnieniem sprzedaży jak również zwiększeniem przejrzystości naszego Sklepu.

W tym miejscu znajdziecie wszystkie nasze produkty. Te na stałe tworzone w Centrum Aktywnego Seniora jak kolekcja Skrzatów Helpika jak również te okazjonalne jak np. produkty świąteczne czy inne służące wsparciu Seniorów ze Stowarzyszenia Aktywny Senior. 

Cały dochód ze sprzedaży z naszego sklepu przeznaczamy na pomoc potrzebującym seniorom w tym na zakupy leków dofinansowanie do turnusów wypoczynkowych i rehabilitacyjnych wsparcie materialne lub rzeczowe dla naszych członków, którzy najbardziej tego potrzebują. 

Dzięki Waszemu wsparciu możemy także dofinansować codzienne obiady dla członków naszego stowarzyszenia – Seniorów AS’a. Dofinansowanie to w skali miesiąca wynosi około 35000 zł dlatego też zamieniajmy dobro na dobro.

Wy kupujcie od nas skrzaty czyniąc dobry uczynek, a nasi Seniorzy z pełną starannością i ogromną przyjemnością wykonają dla was te piękne dobre duszki domu.

Dlatego też zachęcamy Was do wsparcia naszego Stowarzyszenia i Seniorów AS’a poprzez dokonanie zakupu w naszym sklepiku Aktywnego Seniora.