Nowy skrzat pomocowy – WIARA

Nasz nowy pomysł na pomaganie już gotowy. Bardzo uroczy i pełen dobra. Jak wszystkie skrzaty Helpiki. Oto przed Państwem i dla Państwa nasz nowy skrzat – Wiara. Cały dochód z jego sprzedaży przeznaczamy na pomoc dla uchodźców wojennych z Ukrainy.

Skrzacina Wiara, w biało – czerwonych kolorach powstała specjalnie dla Was. To bliźniacza siostra Skrzaciny Nadzieji, w barwach narodowych Ukrainy. Obydwa Helpiki są symbolem naszej solidarności. I jednym z wielu elementów pomocy Stowarzyszenia AS dla mieszkańców Ukrainy. Pomocy, którą niesiemy od pierwszych dni wojny.

Bez wątpienia ta wyjątkowa para: Nadzieja i Wiara, Was ucieszy. A wędrując do Waszych domów zarazem pomoże ludziom, którzy stracili swoje domy. Cały dochód wygenerowany ze sprzedaży jest przeznaczony na pomoc dla uchodźców. Razem, możemy więcej!

Skrzaty znajdziecie na stronie naszego sklepu: https://sklepas.org/p/7/109/wiara-i-nadzieja-darowizna.

Podaruj Skrzata Helpika sobie lub komuś bliskiemu. W każdym przypadku moc radości gwarantowana. Do każdego Skrzata można nabyć wyjątkowe pudełko prezentowe, dostępne także na stronie naszego sklepu: https://sklepas.org/p/4/94/pudelko-ozdobne-skrzata-helpika.

Serdecznie zachęcamy! Skrzaty są dostępne w różnych kolorach.