O skrzacie Helpiku i naszej akcji „Zawieszony obiad” w Tygodniku Ciechanowskim

Nasz skrzat Helpik podbija świat, ale przede wszystkim podbija serca. I nic dziwnego, bo to skrzat od dawania radości i pomagania. Tym razem o jego wielkiej roli i mocy artykuł zamieścił „Tygodnik Ciechanowski”. W najnowszym wydaniu jest również materiał o naszej wielkiej akcji pomocowej „Zawieszony obiad”

Te dwa elementy, to serce naszej pomocowej działalności, którą realizujemy z myślą o seniorach i dla seniorów. Szyte przez seniorów skrzaty są wyjątkowe z wielu względów. Pomagają, cieszą, dają radość. A to wszystko składa się na to, że są również doskonałym pomysłem na świąteczny prezent. Zapraszamy zatem do kupowania. – Wyjątkowy prezent na wyjątkowy czas. Cały dochód ze sprzedaży przeznaczamy na wsparcie potrzebujących osób starszych, ich dożywianie, zakupy i dofinansowania. Zamieniajmy dobro na dobro – mówi Rafał Chmielewski, prezes Stowarzyszenia na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów AS.

Chętnych do pomagania zapraszamy do zakupu: https://sklepas.org/k/2/skrzat-helpik/new

Nasza druga akcja pomocowa to „Zawieszony obiad”. Codziennie podarowane obiady przekazujemy najbardziej potrzebującym. Codziennie to ponad 200 domowych posiłków wydanych osobom w najtrudniejszej sytuacji, bezdomnym. Zawieszony obiad to projekt społeczny, gdzie każdy z nas może wesprzeć osobę potrzebującą w sposób „namacalny” – poprzez kupienie obiadu potrzebującemu. Obiady można podarować pod linkiem: http://sklepas.org/zawieszony-obiad-ufunduj.

A materiały o naszej działalności pomocowej można przeczytać w Tygodniku Ciechanowskim: http://www.es.mcps-efs.pl/.