Obiad na dowóz – nowa forma pomocy dla naszych Seniorów!

Kochani!
Często spotykaliśmy się w ostatnim czasie z prośbami naszych Seniorów o to, aby obiady jakie serwuje nasza restauracja Gary Babci Krysi dla Seniorów, mogły być dowożone do domu naszych podopiecznych. 
Prośmy te kierowane były przede wszystkim przez osoby starsze, które z rożnych względów – głównie problemów z poruszaniem się – nie mogły korzystać z posiłków z naszej restauracji.

Przypomnijmy – nasza restauracja – Gary Babci Krysi – Serwuje obiady dla Seniorów będących członkami Stowarzyszenia na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów AS za połowę ceny regularnej.
Obecnie zestaw dnia składający się z zupy i drugiego dnia w naszej restauracji kosztuje 13 zł. Senior – nasz członek – taki obiad je za 6,50 zł. 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych podopiecznych – szczególnie tych chorych przygotowaliśmy usługę obiadów na dowóz dla Seniora. 

Poniżej kilka założeń dotyczących projektu Obiad na dowóz:

 1. Usługa OBIAD NA DOWÓZ realizowana jest od 12 lutego 2018 roku.
 2. Usługa OBIAD NA DOWÓZ realizowana jest tylko dla członków Stowarzyszenia na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów AS zamieszkałych na terenie Miasta Mława
 3. Aby skorzystać z usługi OBIAD NA DOWÓZ Senior jest zobowiązany:
  1. Zgłosić się osobiście lub za pośrednictwem pełnomocnika do Recepcji Stowarzyszenia AS ze swoją legitymacją członkowską
  2. Złożyć formularz zamówienia usługi OBIAD NA DOWÓZ
  3. Założyć kartę abonamentową w Recepcji Stowarzyszenia AS – usługa bezpłatna
  4. Doładować kartę abonamentową jedną z poniższych kwot:
   1. 63 zł – 7 obiadów
   2. 126 zł – 14 obiadów
 • 189 zł – 21 obiadów
 1. 252 zł – 28 obiadów
 2. ilości obiadów przeliczone są dla stawki za obiad obejmującej rabat z którego korzystają Seniorzy mający opłaconą składkę członkowską w trakcie korzystania z usługi OBIAD NA DOWÓZ.

Aby skorzystać z usługi OBIAD NA DOWÓZ Senior MUSI mieć opłaconą składkę członkowską – składka członkowska (10 zł/msc – opłacana w recepcji Stowarzyszenia AS). W przeciwnym wypadku koszt obiadu wyniesie 13,00 zł.

 1. Usługa OBIAD NA DOWÓZ realizowana jest:
  1. każdego dnia od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 11.30. do 17.00. z wyłączeniem dni kiedy Restauracji Gary Babci Krysi jest nieczynna.
  2. tylko pod adres wskazany w formularzu zamówienia usługi OBIAD NA DOWÓZ.
  3. Z częstotliwością określoną przez Seniora lub pełnomocnika w formularzu zamówienia usługi OBIAD NA DOWÓZ
 2. Senior korzystający z usługi OBIAD NA DOWÓZ może skorzystać z niej tylko jeden raz dziennie.
 3. Opłata za obiad w ramach usługi OBIAD NA DOWÓZ wynosi 9 zł. W skład tej kwoty wchodzą:
  1. 6,50 zł cena obiadu – po uwzględnieniu 50% rabatu jaki przysługuje członowi Stowarzyszenia AS z aktywną legitymacją członkowską
  2. 1,20 zł – opakowanie
  3. 0,30 zł reklamówka jednorazowa
  4. 1 zł – dowóz obiadu.
 4. W przypadku braku opłacenia składki członkowskiej a tym samym braku aktywności Legitymacji członkowskiej obiad w ramach usługi OBIAD NA DOWÓZ wynosi 15,50 zł.

W skład tej kwoty wchodzą:

 1. 13,00 zł cena obiadu – po uwzględnieniu 50% rabatu jaki przysługuje członowi Stowarzyszenia AS z aktywną legitymacją członkowską
 2. 1,20 zł – opakowanie
 3. 0,30 zł reklamówka jednorazowa
 4. 1 zł – dowóz obiadu.
 1. Opłata pobierana jest automatycznie z karty abonamentowej Seniora
 2. Podczas dostarczenia posiłku Senior otrzymuje:
  1. Dwudaniowy obiad – zestaw dnia
  2. Paragon z kasy fiskalnej
  3. Rachunek z kasy bonowej, na którym znajduje się aktualny stan doładowania karty abonamentowej (na dole rachunku) na moment otrzymania dokumentu.
 3. Wszystkie informacje nt stanu doładowania karty abonamentowej i składek członkowskich można uzyskać pod numerem tel. 791187238