Obiady Babci Krysi także w Galerii Wisła

Pomagania i domowych obiadów nigdy nie jest za dużo. Zatem w Płocku już działa kolejny lokal, w którym seniorzy mogą jeść codziennie obiady z 50% rabatem. A Babcia Krysia zaprasza do swojego punktu w Galerii Wisła, który działa od soboty, 22 stycznia. Każdy, kto choć raz spróbował jej kuchni, wie, że jest smacznie, aromatycznie i domowo.

To bardzo dobra wiadomość dla mieszkańców Podolszyc, Borowiczek, Słupna ponieważ od teraz Gary Babci Krysi działają także w Galerii Wisła przy ul. Wyszogrodzkiej 144. W przerwie podczas zakupów, ale nie tylko, można zjeść pyszny obiad, kolację, deser lub inny domowy specjał  bez potrzeby gotowania w domu.

Jakie smakołyki czekają dla naszych klientów? Te same klasyki,  dania i promocje jak w naszej lokalizacji przy ulicy Obrońców Płocka oraz dania dostępne w tylko w dany dzień tygodnia jak kultowe szare kluski z serem, które można zamawiać w każdy czwartek.

Oczywiście codziennie przygotowywany jest zestaw dnia – zupa i drugie danie – w znakomitej cenie 18 zł (dla seniorów, którzy są członkami Stowarzyszenia AS, jedynie 9zł!). A lista domowych pyszności jest długa. Bo można zasmakować między innymi żurku, babcinego bigosu, fasolki, wątróbki, kotleta drobiowego czy sznycla wieprzowego. Do tego dostępne są dania z pieca – żeberka lub golonka. Znajdzie się także coś dla fanów makaronów lub dań ziemniaczanych – kluski śląskie czy kopytka. W menu także są desery, na które Babcia Krysia proponuje najlepsze ciasta, czyli szarlotkę, orzechowiec albo sernik. Nie brakuje naszych kulinarnych hitów, a wśród nich gigantycznego kotleta schabowego przygotowywanego z porcji ćwierć kilograma mięsa. I tu uwaga dla każdego zamawiającego mamy kalendarz firmowy.

Nasze naleśniki, topowe pierogi Babci Krysi i sałatki możecie zakupić w zlokalizowanej obok tuż Spiżarni Babci Krysi.

Wszystkie dania przygotowywane są na świeżo, ze starannie dobranych, najwyższej jakości produktów od lokalnych dostawców. Powstają według najlepszych, domowych przepisów kuchni polskiej, z których część to sekretne receptury samej Babci Krysi. Potrawy są pachnące, idealnie doprawione, sporządzone z dbałością o każdy szczegół, aby dogodzić nawet najbardziej wybrednym podniebieniom. Można je zjeść na miejscu, wziąć na wynos lub zamówić na dowóz. A poza znakomitymi smakami w Grach Babci Krysi w Galerii Wisła nie brakuje przyjemnej, ciepłej atmosfery. Co więcej, jest tu pełno dobrego pomagania, ponieważ każdy kupujący nasze dania wspiera Stowarzyszenie Aktywny Senior, którego celem statutowym jest aktywizowanie i opieka nad osobami starszymi. Gary Babci Krysi to kolejne miejsce na kulinarnej mapie Płocka, gdzie jest tanio, a jednocześnie profesjonalnie. Króluje tu smak i jakość.

I na koniec jeszcze jedna dobra informacja. A mianowicie w planach są także, uwielbiane przez seniorów,  niedzielne potańcówki. Czyli łączymy to co dla ciała z tym co dla ducha.

Pełną ofertę naszych dań  znajdziecie na stronie: www.odbabcikrysi.pl, aby je zamówić dzwońcie pod numer 792 187 238.

Zapraszamy!