Obiady dla firm

Już nasze babcie mówiły, że obiad to jeden z najważniejszych posiłków w ciągu dnia. My też jesteśmy tego zdania. Dlatego w restauracji Gary Babci Krysi można zjeść nie tylko na miejscu. Świeże, pyszne, domowe obiady zawozimy także do firm.

Oferta abonamentowych obiadów dla firm, to kolejna propozycja w restauracyjnym menu przygotowana z myślą o naszych klientach. – To oferta dla osób, które cenią sobie smak domowych obiadów, a z racji obowiązków zawodowych nie mają czasu lub możliwości ich samodzielnie przygotować. Stąd nasza oferta z bogatym, urozmaiconym menu. A co najważniejsze zdrowym i przygotowywanym bez ulepszaczy i konserwantów – mówi Rafał Chmielewski, prezes Stowarzyszenia Na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów Aktywny Senior.

Dla firm, biur, a także klientów indywidualnych, ceniących sobie wygodę i czas, przygotowaliśmy specjalną ofertę obiadową (minimum 10 obiadów). Koszt jednego zestawu dnia w abonamencie to 13 zł. z ceną opakowania i dowozem na konkretną godzinę pod wskazany adres. Jest także możliwość wystawienia faktury VAT. Szczegółowe informacje można uzyskać osobiście w siedzibie restauracji przy ulicy Obrońców Płocka 1920 lokal 20 lub pod numerem telefonu: 792187233.
Przypominamy, że codziennie w naszej restauracji, od godziny 7.00. można składać zamówienia online na: www.odbabcikrysi.pl oraz telefonicznie od godz. 11:00 pod numerem: 792 187 233.