Paczka Dobra na święta

Czy zazwyczaj masz niemały problem z kupowaniem prezentów dla swojej rodziny? Czasem zamiast praktycznego podarunku chcemy komuś wręczyć coś prosto od serca. I tutaj pojawia się nasza Paczka Dobra!

Nasza platforma www.paczkadobra.org.pl jest jedyną tego rodzaju w Polsce, gdzie znajdziecie szeroki wybór ręcznie tworzonych produktów, które powstają w rękach uzdolnionych seniorów. Dzięki temu macie pewność, że prezenty, które wybierzecie, będą jedyne w swoim rodzaju.

Jeśli wybierzesz coś na naszej stronie, dasz znak osobie obdarowanej, że jest dla ciebie bardzo ważna. Nie są to bowiem artykuły produkowane masowo, których pełno jest w sklepach, a prawdziwe rękodzieło i produkty powstające z wyselekcjonowanych materiałów oraz składników. W procesie ich tworzenia mamy zawsze z tyłu głowy myśl, że chcemy przynosić innym radość. Dlatego dbamy o wszelkie szczegóły, nieustannie się rozwijamy i kontrolujemy jakość.

Na naszej stronie znajdziecie ręcznie tworzone skrzaty Helpiki oraz produkty marki Jeansowe Love. Są też eleganckie torebki dziergane ze sznurka. Poza tym mamy do wyboru kilka pięknych zapachów sojowych świec. Oferujemy też ceramikę w przepięknych kolorach oraz produkty ze Spiżarni Babci Krysi.