Podarowaliśmy 1000 wielkanocnych koszyczków

Z wielkanocnymi życzeniami od Stowarzyszenia AS przekazaliśmy seniorom w Mławie, Płocku, Płońsku prawie 1000 pięknych, świątecznych koszyczków. Każdy pełen wielkanocnych smakołyków przygotowanych przez restauracje Gary Babci Krysi prowadzone przez Stowarzyszenie AS.

Przekazywanie specjalnie zaprojektowanych na tę okazję koszyczków ze świątecznymi potrawami, to już stowarzyszeniowa tradycja. Cieszy nas, że w takiej właśnie formie możemy przekazać świąteczne życzenia seniorom będącym członkami Stowarzyszenia Aktywny Senior. A jeszcze bardziej cieszy to, że udaje nam się wypracować środki finansowe na przygotowanie prawie 1000 koszyczków.

Projekt „Koszyk Wielkanocny” na stałe wpisał się już w kalendarz naszych pomocowych działań. Jak co roku świąteczne dania do koszyczków przygotowują restauracje Gary Babci Krysi. A wolontariusze seniorzy pomagają w ich pakowaniu i wydawaniu seniorom.

Bądźcie z nami i pomagajcie nam pomagać. Bo możecie wspomagać nas każdego dnia – kupując produkty na www.paczkadobra.org.pl lub zawieszając obiad dla potrzebujących na: www.zawieszonyobiad.org.pl.