Pomagamy mimo izolacji

Covidowe SOS

Mimo trudnej sytuacji działamy i pomagamy. Jedną z form wsparcia dla seniorów jest nasza infolinia dla seniorów. Tu seniorzy mogą liczyć na terapeutyczną rozmowę, ale także konkretną pomoc w codziennych czynnościach.

W naszym Stowarzyszeniu rozmowa i bycie razem, to najważniejsze sprawy. Dla seniorów w czasie pandemii działa nasza telefoniczna linia wsparcia. Szczególnie teraz, w czasie kiedy nasze życie ponownie toczy się w epidemiologicznych rygorach ważne jest każde wsparcie.

Jesteśmy, dzwonimy, czekamy, dzwońcie też do nas. A  my pomożemy w zrobieniu zakupów, zrealizowaniu recepty, opiece nad domowym pupilem, dostarczeniu obiadu do domu. Wiemy, że dla seniorów to szczególnie ciężki czas. Ale nie dajemy się. I walczymy z samotnością, lękiem. Nie zapominajcie, że w Stowarzyszeniu jesteśmy dla Was cały czas. Myślimy o Was i chcemy wiedzieć jak żyjecie, jak sobie radzicie, co u Was słychać. I staramy się wspierać w każdy możliwy sposób.
Nam, tak jak wszystkim najbardziej brakuje Waszej obecności i rozmów z Wami. Oczywiście z niecierpliwością czekamy na ten czas, kiedy wrócą nasze spotkania, wyjazdy, spacery. A nasze Centrum AS wypełni się gwarem, spotkaniami, wspólnymi działaniami.
Póki co jeszcze nie działamy z pełnym rozmachem. Ale staramy się być jak najbliżej Waszych spraw. Zatem dzwońcie do nas.

Do Waszej dyspozycji są nasze numery telefonów infolinii Stowarzyszenia AS: 791 187 282 i 791 187 262.

Czekamy i zapraszamy na telefoniczne pogawędki. I spodziewajcie się od nas telefonów. Do usłyszenia i do zobaczenia. Bo w tych dniach słowo pomaganie nabiera szczególnego znaczenia. Dla nas to czas pełnej mobilizacji, aby pomagać jeszcze bardziej i więcej. W naszych restauracjach Gary Babci Krysi