Pomagamy solidarnie

Ostatnie dni, to czas ogromnie trudny dla wszystkich. W sposób szczególny dla pracowników służby zdrowia i służb sanitarnych, gdzie praca trwa 24 godziny na dobę. Z myślą o tych, którzy wspierają nas w walce o nasze zdrowie, narażając własne my pomagamy im. Jednoczymy siły i wspieramy się wzajemnie. A wyrazem naszej solidarności są przekazane od Stowarzyszenia AS ciepłe, zdrowe posiłki dla pracowników mławskiego Sanepidu.

Od początku pandemii w różny sposób Stowarzyszenie AS włącza się w kampanię solidarności, działania pomocowe i potrzebne, odpowiedzialne pomaganie. W ramach tych działań dziś ekipa naszej restauracji Mławskich Garów Babci Krysi odwiedziła placówkę Sanepidu w Mławie, aby przekazać obiady. – Wiemy, że ciężko pracują. Wiemy, że sytuacja jest bardzo poważna. I wiemy, że szczególnie w tym bardzo dla nas wszystkich trudnym czasie musimy być razem. Dlatego też zarząd Stowarzyszenia AS i zarazem właściciel restauracji Gary Babci Krysi w ramach podziękowania i wdzięczności za to co robią pracownicy Sanepidu w dniu dzisiejszym przekazał obiady dla całej kadry pracującej dzisiaj w mławskiej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej – mówi Rafał Chmielewski, prezes Stowarzyszenia na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów AS.

To z pewnością nie koniec naszych wyrazów solidarności w tej formie. Bo jest mnóstwo miejsc i ludzi, korzy w pandemicznym czasie robią wiele dobrego. I będziemy ich odwiedzali dając wyraz naszej sympatii i podziękowania za ciężką, odpowiedzialną pracę, która często jest na granicy walki z czasem i ludzkich możliwości. Często z narażeniem własnego zdrowia. Oczywiście będziemy odwiedzali ich z naszymi ciepłymi, domowymi, zdrowymi posiłkami.