Pomocowy kalendarz Skrzata Helpika

Nowy 2021 Rok rozpoczynamy z nowym pomysłem na pomaganie i informowanie o naszej działalności pomocowej dla seniorów. Do znanego już skrzata Helpika dołączamy kalendarz z lubianym przez setki osób symbolem Stowarzyszenia AS. Oczywiście każda osoba, która zakupi go w naszym sklepie dołączy do grona wspierających naszą działalność. Cały dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na pomoc dla seniorów i na utrzymanie oraz działalność naszego Centrum Aktywnego Seniora, miejsca będącego domem osób samotnych, zapomnianych. – Wydany przez nas kalendarz, to przede wszystkim symbol nowego czasu, nowego, rozpoczętego właśnie roku. Ale także piękna dekoracja domów, do których kalendarz trafi. I przypomnienie o wielkiej roli pomocy niesionej seniorom. Pomocy tak bardzo potrzebnej szczególnie w tym tak trudnym czasie, który przeżywamy – mówi Rafał Chmielewski, prezes Stowarzyszenia na Rzecz Wspierania Aktywności seniorów AS.

Z każdym egzemplarzem zakupionego kalendarza wysyłamy życzenia tego, by 2021 rok był lepszy, zdrowszy i spokojniejszy. Kalendarze otrzymacie Państwo w specjalnie zaprojektowanej, dedykowanej temu pomysłowi kopercie z oznaczeniem Skrzata Helpika.

Zatem zapraszamy zaglądajcie do naszego sklepu, abyśmy zamieniali dobro na dobro.A tutaj możecie zakupić cudeńka tworzone przez naszych seniorów oraz Helpikowy kalendarz. https://bit.ly/36g7gBh.