Pomysł AS’a na rozwój nagrodzony

Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów AS w Mławie zostało uhonorowane w konkursie [eS] im. Jacka Kuronia na Najlepsze Przedsiębiorstwo Społeczne. Rada konkursu przyznała nagrodę w kategorii „Pomysł na Rozwój”.

Laureatów tegorocznej, dziewiątej edycji konkursu przedstawiono podczas uroczystej gali odbywającej się w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie. Do grona dziewięciu finalistów wybranych spośród 43 przedsiębiorstw zgłoszonych z całej Polski dołączyło Stowarzyszenie AS. – Cieszymy się, że Stowarzyszenie AS i realizowana przez nie misja została dostrzeżona, doceniona. W tę nagrodę wpisuje się wielka misja Stowarzyszenia polegająca na aktywizowaniu osób starszych a zwłaszcza Euro Rodziców. Tworzeniu prawdziwego domu, gdzie celebrowane jest wspólne bycie razem, tworzenie dobra i dawania go innym – mówi Michał Jaros, wiceprezes Stowarzyszenia na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów AS.

Nagroda za „Pomysł na Rozwój”, to podziękowanie dla przedsiębiorstw ekonomii społecznej wyróżniających się innowacyjnością w działaniu. – Z ogromną radością przyjęliśmy nagrodę będącą podziękowaniem za naszą pracę. Cieszymy się, że Rada konkursu doceniła nasz dobry plan i starania, aby rozwijać działalność Stowarzyszenia w dotychczasowym, ale też i nowych obszarach – mówi Rafał Chmielewski, prezes Stowarzyszenia na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów AS.

Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów AS w Mławie znalazło się w gronie dziewięciu finalistów tegorocznej edycji konkursu. To ogromne wyróżnienie. Eksperci  zdecydowali, że spośród 41 zgłoszonych przedsiębiorstw z całej Polski, w finałowej dziewiątce jest Stowarzyszenie AS.

Dziękujemy za docenienie naszej działalności, codziennej pracy, pomysłu na pomaganie, tworzenie ważnego w przestrzeni społecznej miejsca. No i cóż możemy powiedzieć kochani? Działamy dalej dla tych z Was, którzy są już z nami, z którymi znamy się, spotykamy na co dzień. Ale także dla naszych sympatyków, przyjaciół, aby wokół nas przybywało miejsca, w którym dzieją się dobre rzeczy.