Poznajmy się w Saloniku Babci Krysi

Już od najbliższego czwartku, 27 czerwca, w naszym Stowarzyszeniu rozpoczynamy wyjątkowe, czwartkowe wieczorki w „Saloniku Babci Krysi”. Nasi seniorzy będą mieli okazję do niezapomnianych rozmów i nawiązywania nowych znajomości przy filiżance herbaty i dźwiękach muzyki.

Idea czwartkowych wieczorków wpisuje się w misję naszego Stowarzyszenia, której przyświeca chęć niesienia pomocy. Także poprzez rozmowy, spotkania i szukanie bratniej duszy. – Mamy nadzieję, że będzie to piękny czas łączący pokrewne dusze. Czas dający poczucie bycia potrzebnym, poczucie bliskości. We wszystkich podejmowanych przez nas działaniach społecznych bardzo mocno zwracamy uwagę na potrzebę dostrzegania drugiej osoby, odkrywanie jej oczekiwań, pomaganie. Jest to szczególnie istotne w przypadku osób starszych, często osamotnionych. Chcemy, by u nas znalazły okazję do bycia razem i czerpania radości z życia. Bo właśnie to są sprawy, w które chcemy się wsłuchać – mówi Michał Jaros, wiceprezes Stowarzyszenia Na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów Aktywny Senior.

Nasi Seniorzy potrzebują wsparcia i stąd nasze kolejne pomysły na to, by samotny czas zamienić na okazję do bycia razem. A tę dają rozpoczynające się czwartkowe wieczorki w „Saloniku Babci Krysi”, które rozpoczynają się od 27 czerwca. Zapraszamy naszych seniorów od godziny 19.00. Każdy z członków naszego Stowarzyszenia będzie mógł miło spędzić czas przy filiżance serwowanej przez Stowarzyszenie filiżanki herbatki.

Serdecznie zapraszamy w każdy czwartek do restauracji Płockie Gary Babci Krysi, przy ulicy Obrońców Płocka 1920 lokal 20.