Seniorzy AS dla walecznej Zosi

Nasza stowarzyszeniowa ekipa dołączyła do wielkiej armii wspierającej malutką Zosię w walce z ciężką chorobą. Dlatego z niezwykłą przyjemnością przyjęliśmy wyzwanie, aby dołożyć od całego Stowarzyszenia AS, Restauracji Gary Babci Krysi w Płocku i w Mławie oraz Saloniku Babci Krysi naszą cegiełkę w zbiórce na bardzo drogi lek. Od nas wszystkich Zosia otrzymała mnóstwo dobrej energii, a zarząd Stowarzyszenia AS przekazał 1000 zł na zbiórkę leku ratującego życie dziewczynki.

Nominacja i udział w akcji #gaszynchallenge dla Zosi był dla nas bardzo, bardzo szczególnym wydarzeniem. Dziękujemy za nominację do tego wyjątkowego  zadania, tak pięknie łączącego tak wielu ludzi w walce o zdrowie i życie maleńkiej Zosi. Dzięki wsparciu tak ogromnej rzeszy ludzi jest wielka nadzieja na uzbieranie bardzo potrzebnych kilku milionów złotych. Bo tyle, a dokładnie, prawie 10 mln złotych, potrzeba, by dziewczynka mogła przejść kosztowną kurację. Jest konieczna bo Zosia walczy z rdzeniowym zanikiem mięśni. 

Do Armii Walecznej Zosi dołączyli nasi seniorzy ze Stowarzyszenia AS, pracownicy restauracji Gary Babci Krysi w Płocku, Mławie, Saloniku Babci Krysi. Zadanie wykonaliśmy i nominowaliśmy marszałka województwa mazowieckiego Adama Struzika – członka honorowego Stowarzyszenia AS. Do udziału w akcji nominowaliśmy również posła Marcina Kierwińskiego i Monikę Maron – dyrektor Wydziału Kultury i Wspierania Inicjatyw Społecznych Urzędu Miasta Płocka.

Dziękujemy za nominację do udziału w akcji. I trzymamy bardzo mocno kciuki za  Zosię oczywiście bardzo mocno jej i jej  rodzicom kibicując.