Stowarzyszenie AS na Jarmarku Tumskim w Płocku

Nasz skrzat Helpik zadebiutował na tegorocznej, XI edycji Jarmarku Tumskiego w Płocku. Z największą radością witali go oczywiście najmłodsi. A my najbardziej cieszyliśmy się słysząc: o Helpik, mamo kup mi kolejnego.

Nasz pomocowy skrzat Helpik był oczywiście jednym z wielu produktów wystawianych na tegorocznym Jarmarku Tumskim. Na naszym stoisku mieliśmy okazję zaprezentować produkty, które tworzą nasi seniorzy w Centrum Aktywnego Seniora w Mławie. Były zatem nasze wyjątkowe poduszki, ręczniki, torby, torebki, rożki – beciki dziecięce, fartuchy ze skrzatem Helpikiem, duże i małe skrzaty. Czyli wszystkie produkty, które tworzą nasi seniorzy, aby pomagać innym seniorom podopiecznym Stowarzyszenia AS. Cały dochód ze sprzedaży naszych stowarzyszeniowych rękodzieł jest przeznaczany na pomoc naszym podopiecznym będącym w najtrudniejszej sytuacji.

Cała gama produktów dostępna jest do kupienia w naszym sklepie internetowym na stronie: www.aktywnysenior.org.pl. Każdy zakup, to cegiełka pozwalająca pomagać osobom najbiedniejszym.

A my już zapraszamy na nasze stoisko na Jarmarku Tumskim za rok.