Taki Dzień Babci i Dziadka tylko w ASie

Jak co roku, w wyjątkowy sposób celebrujemy Dzień Babci i Dziadka. W tym także udało nam się mile zaskoczyć, wzruszyć nasze babcie i dziadków oraz sprawić, aby ten dzień był dla nich niezwykły.

Ciepłe słowa, okolicznościowa karta z życzeniami, słodki upominek i choć chwila rozmowy. Po to, by podziękować za obecność. Aby powiedzieć, jak cenimy sobie, to że wokół nas i z nami są seniorzy, z których doświadczenia, wiedzy, korzystamy. Wreszcie, aby podkreślić, że bez babć i dziadków codzienne życie nie byłoby takie samo. Bez ich wsparcia, pomysłów, opowieści. Dziś była okazja by za to wszystko podziękować i przekazać od Stowarzyszenia AS jak najlepsze życzenia tym, którzy opowiadają najpiękniejsze bajki na świecie, pieką najlepsze ciasta i bułeczki, zabierają na najwspanialsze wyprawy. Wreszcie była okazja, by niestety z powodu pandemii, spotykając się tylko na kilka chwil, zapewnić o naszej trosce, pamięci, obecności i codziennym wsparciu. Jesteśmy, działamy, pomagamy i mocno wspieramy.

Dziś takie życzenia, zapewnienia i słodkie upominki od Stowarzyszenia AS wraz z ciepłym obiadem z restauracji Gary Babci Krysi przekazaliśmy prawie 200 seniorom w Mławie i Płocku.