Taniej Krysi Danie – tak chcemy pomagać!

Z dnia na dzień produkty spożywcze w naszych ulubionych marketach drożeją, a my z lekkim przerażeniem patrzymy na liczby na paragonach. Czy w tych czasach jest jeszcze coś stałego i pewnego? Tak! Nasza Babcia Krysia znalazła już na to sposób. W dobie galopującej inflacji Gary Babci Krysi mają pewną i smaczną propozycję.

Każdego dnia, zaczynając będzie można tutaj zjeść ciepły, sycący posiłek w cenie 10 zł. Akcja „Taniej Krysi Danie” rozpoczyna się już we wtorek, 1 lutego. Cóż, lubimy pomagać i bardzo nam z tym dobrze! Mamy nadzieję, że wiele osób skorzysta z obniżonych cen wybranych dań.

Co będzie można zjeść za 10 zł? Codziennie coś innego. A kto zna kuchnię Babci Krysi, z pewnością się domyśla, że będą to pyszne, domowe posiłki – same specjały naszej kuchni. A wśród nich między innymi: kultowe placki ziemniaczane, chrupiące krokiety z pieczarką i serem, tradycyjna babka ziemniaczana, kluski z serem i wiele innych pyszności. Wszystko przygotowywane każdego dnia na świeżo, z najlepszej jakości składników.

Co ważne, to pomaganie działać będzie w dwie strony, ponieważ kupując dania w naszych restauracjach wspierasz działania i projekty realizowane dla seniorów ze Stowarzyszenia na Recz Wspierania Seniorów AS. 

Akcja „Taniej Krysi Danie” już od 1 lutego startuje we wszystkich restauracjach Gary Babci Krysi. Przypominamy także o nowo otwartym punkcie w Galerii Wisła w Płocku (I piętro). Zapraszamy więc na obiad – tani i smaczny – na miejscu, na wynos lub na dowóz. A kto raz spróbuje kuchni Babci Krysi, na pewno do niej wróci!